Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elitélitek ha egy férfi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélitek ha egy férfi vagy nő eljut arra a pontra, hogy már nem tud megbízni a másik nemben?

Figyelt kérdés
Számomra rejtély, hogy miért nem lehet őszintének lenni a másikkal. Oké, nem mindig esik jól hallani, de ugyanakkor nem jó érzés, hogy legalább őszinte voltam/voltál?

2014. dec. 27. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.itelem el mar nekem is megfordult parszor a fejemben de hidd el az csak neked rossz ha nem adsz tobb eselyt az eletnek...
2014. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:

nem


de nemtől függetlenül is

2014. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én már régen nem bízok a nőkben. ezt meg tanultam.mert mindegyik csak palira veszi a fiúkat de semmi komoly szándék nincs mögötte. csak a szájuk nagy.ha meg cselekedni kell akkor meg sehol senki.hát ennyit a nőkről
2014. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as.

Ezzel csak egy gond van igazán,ami nálam is van például.

Amikor az élet nem ad esélyt neked soha...mert én hiába adok bármilyen esélyt,ha az élettől nem kapok,akkor mi értelme is van az egésznek?

2014. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!