Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen? Előfordulhat ez?

Figyelt kérdés
... hogy az exetek nagyon hosszú ideig le sem sz*rt titeket, majd egyszer csak hónapok/évek múltán jelentkezett, próbálta felvenni a kapcsolatot veletek? Van olyan, hogy hosszú ideig nem mutatunk érdeklődést valaki iránt, aztán egyszer csak megváltozik a dolog és mégis? 23/L
2014. dec. 28. 06:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Már több esetben is előfordult.(bár én fiú vagyok).Csak már hiányzott a bizalom,ezért inkább ilyenkor hárítok.
2014. dec. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Létezhet, sőt az is lehet, hogy kereste ő a kapcsolatot folyamatosan, csak nem jutott el hozzád ez így.:)

Az eset értelmezéséhez nem árt végiggondolni azt is, hogyan történt a szétválás anno.

2014. dec. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.Az exemmel 3 évig éltünk együtt,aztán bekattant,eljárt qr vázni,bulizni.Eltelt két év,kiélte magát,most szeretne visszakapni.
2014. dec. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen..azért keresett meg, hogy elvigye a kandallót :D
2014. dec. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
már pont annyi ideje van barátnője, mint amennyi ideje szakítottunk (teljes ellentétem a csaj kinézetre, aki pontosan nem is volt az ideálja), tehát jó gyorsan kerített magának valakit, de közben írogatott (majd hárított), aztán pedig elég sokat foglalkozott velem (nem beszéltünk hosszú hónapok óta, mert rájöttem pár dologra, és kiakadtam, amit közöltem is vele), bámult, furán viselkedett, direkt nevettette a csaját előttem, közben a reakciómat nézte (itt már kb. 5 hónapja együtt volt a csajjal), nem köszönt, aztán meg nagyon gyorsan igen. De amúgy közöltem vele, hogy azért szakítottam, mert az idő számomra nem volt megfelelő, ennek ellenére úgy érzem, hogy szenved, amikor találkozunk...
2014. dec. 28. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Eszébe jutott, még utoljára szeretne velem lefeküdni mielőtt összejön azzal a lánnyal, aki tényleg tetszett neki. Nem lett köztünk semmi sem, még szex sem. Nem akartam feleleveníteni a múltat.
2015. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!