Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más lányoknak miért nem jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányoknak miért nem jut romantikus fiú?

Figyelt kérdés

Rengeteg lány azon nyavalyog, hogy a pasik csak a szexre hajtanak, senki nem romantikus, stb...

Én vagyok brutál mázlista, hogy rengeteg igazán aranyos fiút ismerek?



2014. dec. 28. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Mert a lanyok nagy resze a kigyurt,jokepű,nagymenő fiúkat veszi eszre,nekik meg nem kell romantikaval faradozni..
2014. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Ott a pont!!
2014. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert nincs rá igényük. Gondolom ezek az aranyos fiúk nálad is a barátzónában vannak.
2014. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én barátom romantikus. De rajta kívül mondjuk én se sok romantikus srácot ismerek, pedig rengeteg fiúval barátkozok. Bár a legtöbbje tény, hogy szentül hiszi, hogy a bunkóság jó megoldás mindenre.
2014. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert tisztázni kellene, hogy milyen férfira/nőre vágyik az illető, mit vár el tőle, és akkor olyat keresni. No meg azt sem árt átgondolni, hogy én milyen nő/férfi vagyok.
2014. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert manapság egy kockás has többet nyom a latba, mint a romantikus jellem.
2014. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre,hogy a legtöbb csaj,pont,hogy a romantikus pasikat utálja.
2014. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mára elmosódtak a klasszikus szerepek. A lányok is játszák a keménylegényt, és hogy nézne ki mellettük egy romantikus fiú?
2014. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én most "fogyasztom" a második nagyon aranyos romantikus pasit. (Az előzővel sem a túl sok romantika miatt szakítottunk...) Szóval nekem nem az izomagy számít, lehet, hogy tényleg ezért van. És igen, a frienzoneban is van egy pár kedves srác, de én közülük választok, nem a szemetekből. :D És a helyzet az, hogy nem csak az izmos szemetek néznek ki jól. Aki kedves, ugyanúgy lehet sexy.:D

Csak valahogy a mai embereknek kell a szenvedés, és direkt azt választják, aki majd csalódást okoz.... Vagy ez hogy van?:D

2014. dec. 29. 09:50
 10/13 anonim ***** válasza:

" és direkt azt választják, aki majd csalódást okoz.... Vagy ez hogy van?:D"

Gondolod, hogy direkt arra mennek, "na, milyen jó lesz nekem, ha ez a pasi jól kihasznál majd."

Nem. A rendes fiúk nem mernek kezdeményezni, következésképpen csajuk sincs. A csajok meg csak azokból tudnak választani, akik oda mernek menni hozzájuk. Kész. A kör bezárult.

2014. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!