Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van megőrülve a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van megőrülve a pasik nagy része a vöröshajú lányokért?

Figyelt kérdés

Tele van a net azzal, hogy a vörös haj a legszexibb.

A barátom is azt mondta, hogy az a gyengéje.

Nekem világosbarna, és olyan kis semmilyen. De legalább nagymamám szerint szép xD

Fiúk, nektek mennyit számít a hajszín?

Szerintetek láthat engem igazán szépnek a barátom így, hogy nem vagyok az "ideálja"?

Miért jobb a vörös haj, mint a többi? :D


2014. dec. 28. 12:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó:

XD

De igazad van!


Nekem is a vörös agyengém. Nem tudom miért, de így van. Persze nem minden csajra bukok, aki be van mázolva...


Pár éve volt egy kérdés. Egy lezbikus csaj tette fel, hogy soha nem fog vörös partnert találni. Elbeszélgettem vele, majd naponta linkeltem 5 vörös, bomba (nagyrészt lezbikus) képet. Erre jópár lezbikus csaj követte a kérdést. Meg is jegyezték, hogy hibátlan az ízlésem (XD). Majd jöt egy sötét hajú csaj, aki azt mondta, hogy b@xam meg, ah ír ajok kellenek. Kérdeztem, hogy "mi van, frusztrál?" Erre linkept privátba pár képet, hogy milyen szép... persze megért volna 1-2 patront. Meg hogy hányszor vertem ki, míg linkeltem.

Aranyis volt a törekvése :-)

2014. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ja igen...

Tudom, hogy rosszul írtam a LESZBIKUS szót, autocorrector és én így dolgozunk együtt :-)

2014. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszú fekete haj a gyengém:) 25f
2014. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, én ismertem olyat, aki utálta a hajszínét, mert az állítólag senkinek sem jön be.
2014. dec. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A festett haj elég kiábrándító, mert az esetek 90%-ában látszik, hogy festett... Főleg a vörösre festett gáz, mert azon nagyon látszik, hogy nem eredeti, és küzd a gazdája, hogy különlegesnek tűnjön...


Szóval nem csoda, hogy nem akarja a pasid, hogy befesd! Első helyen nála az eredeti vörös áll, aztán a többi eredeti hajszín, beleértve a tiedet, aztán a festettek a legvégén kullognak... Érted...


De attól még, mert a vörös a képzeletbeli idelálja, még nem fog elhagyni. Ha elhagy az pedig nem azért lesz (vagy már volt?) mert nem vagy vörös hajú, hanem mert ennyire reszketsz attól hogy nem felelsz meg neki... Ebből mindenféle bajok lehetnek, szóval...


Vagy tán van egy vöröshajú lány, akire féltékeny vagy?! Ne izgulj, úgysem a hajszíned miatt fognak dobni, hanem a viselkedésed miatt...

2015. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

"Szóval nem csoda, hogy nem akarja a pasid, hogy befesd! Első helyen nála az eredeti vörös áll, aztán a többi eredeti hajszín, beleértve a tiedet, aztán a festettek a legvégén kullognak..."

Nem, kifejezetten a festett vörös tetszik neki, a természetes vörös szerinte nem szép :D

2015. aug. 12. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!