Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt voltam egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam egy lánnyal karácsonyi bulin és azt állítja, hogy terhes lett ilyenkor mit csináljak? 14/f 15/l

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 13:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jajj már... Valószínűleg még ki sem mutatná a teszt, de ha mégis, akkor is kamuzik. Nagyon sok eszetek van egyébként ennyi idősen gumi nélkül szexelni, ráadásul kapcsolaton kívül. Ha mégis terhes, neked sajnos nincs beleszólásod abba hogy megtartja - e, törődj bele. Őt és a szüleit fogja érinteni a dolog. Nélkülük el sem vetetheti.
2014. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy hibát követtem el ,de már megbántam . Kár ,hogy nemtudom az időt visszaforgatni akkor 15x könnyebb helyzetbe lennék.
2014. dec. 28. 13:33
 13/16 anonim ***** válasza:
14-én Karácsonyi buli? Hogy is van ez?
2014. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha férfiként hülyeséget csináltál, legyél férfi és viseld a következményeit!


Először is, keress egy gyereknőgyógyászt és húzzatok el orvoshoz! Ő megmondja, hogy az-e vagy sem! Ha igen, azonnal leülni, beszélni a felnőttekkel és megvitatni minél hamarabb, hogy hogyan tovább. Ha nem, hajtsd el a francba!


Egyébként tuti, hogy tiéd a gyerek?

2014. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14: Férfi? Én 20 évesen talán már férfi vagyok, de 14 évesen férfi? Azt se tudja, mit csinál....14-én nincs karácsonyi buli az tuti, szóval a kérdés vagy kamu vagy csak annyi, hogy szüljön csak nyugodtan 15 évesen, hadd legyen meg mindenkinek a véleménye.
2014. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

@15: Ha tud gyereket nemzeni, akkor biológiailag férfi. Az már más kérdés, hogy fejben még gyerek.


Egyébként meg akármilyen karácsonyi buli lehetett - pl.: sportklub, kulturális egyesület stb.


Ha meg kamu, akkor meg legyen boldog, bár nem értem, hogy miért ilyen gyatra kérdéssel akar valaki "poénkodni". Akkor már kitalálhatna valami jobbat is.

2014. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!