Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik mire jó ez nálatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mire jó ez nálatok?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam. Mindketten sok éves kapcsolatban élünk, de köztudottan hanyatlóban mindkettőnk magánélete.

Nagyon kedveljük egymást. Elkezdtünk üzeneteket váltani. Amióta elárultam, hogy kedvelem, sokkal bátrabban közeledik, de ezt ne úgy értsétek, hogy fogdos vagy hasonlók, tisztel maximálisan. Bátrabban kifejezi, hogy mit szeret bennem. Elhívott sétálni. Én elmondtam, hogy ne várjon tőlem semmit, amíg párom van, mert nem lehetünk, csak barátok. Azt mondta tiszteletben tartja. Egyre többet akar látni.Felvetette a témát, hogy szakítani akar. Elmondta, hogy nem szexet keres, párkapcsolatot szetetne.


Szerintetek mit akar tőlem?


2014. dec. 28. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már dolgozol nyilván nem 12 vagy.

Szerintem te is tudod a választ.

2014. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
látja hogy megkaphat.Hogy mire kellesz azt ő tudja.De szerintem kapcsolat,mert sok idő egy dugásért feleslegesen beleölni.
2014. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyilván nem gumicukrot
2014. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha őszintén megmondaná már az elején,mit akar,akkor nem adnád be a derekad.Tehát esélyes,hogy csak a bugyidra pályázik.Mondjuk ezt neked kell érezned,elvileg felnőtt nő vagy,és nem kislány.
2014. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Dolgozom, de csak 21vagyok, nincs nagy tapasztalatom.


Vonzom szexuálisan igen erősen, de érzelmileg is. Ő pont ezt mondta, alátámasztotta a megérzéseimet. Tudom, hogy engem akar. A kérdésem az, szerintetek őszinték lehetnek a szándékai? Nem tett semmit, ami szexre utalna csak. Őszintén bevallotta, hogy kíván és szeretne megcsókolni, de tiszteli, amit mondtam és nem ágybetétet keres. Azt mondta le kell zárni a régit, mielőtt belevágunk bármibe is.

2014. dec. 28. 15:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha akartok egymástól valamit, akkor lépjetek!


De mindenképpen zárjátok le az előző kapcsolatot, mert az így tisztességes a másik két emberrel szemben!

2014. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!