Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintetek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek jó ötlet, ha egy pár napra eltűnnék előle? Lányok, mit gondoltok erről, nálatok beválna ez? Pasik, ti már csináltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, hogy túl sokat foglalkozok Vele (pl.: mindig találkozni szeretnék Vele, facebookon is mindig ráírok), de tegnap azt ndta az egyik haverom, hogy ha hagynám egy kicsit, eltűnnék akár pár napra is, az jót tenne, mert nagy valószínűséggel a hiányomat érezné, majd a következő találkozáskor/íráskor nagyon örülne!

2014. jún. 16. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő is keres mindig téged? Hát fene tudja mennyire jó ötlet, ez attól függ milyen a csaj.
2014. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer-egyszer szokott, sajnos nem túl gyakran, mert lehet, hogy arra számít, hogy én fogom keresni Őt. És Ő csendesebb, visszahúzódóbb lány, akinek kevés barátja van, viszont a barátnőivel nagyon jól el tud beszélgetni!
2014. jún. 16. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem mondja, hogy túl sok vagy addig szerintem ne. Persze csak magamból tudok kiindulni :) Engem nagyon zavarna ha ismerkednék egy fiúval, minden jól menne aztán napokra lelép. Azt hinném, hogy én rontottam el valamit.
2014. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem fogok eltiplizni :)
2014. jún. 16. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!