Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbámultam (véletlenül)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbámultam (véletlenül) tesóm haverját, ahogy meztelenül kijött a fürdőből. Nagyon gáz, kérjek tőle bocsánatot? (21/L)

Figyelt kérdés
Nálunk aludtak vendégségben bátyám fiú haverjai,egyikük elment fürdeni én meg amíg a fürdőben van, bementem a szobába, ahol aludt, mert kerestem ott valamit, de ő meg otthagyta a törülközőjét és váratlanul kijött. Én meg ahelyett, hogy udvariasan elfordultam volna és kimentem volna rögtön, önkéntelenül megbámultam szegényt, ahogy ott volt előttem tök meztelenül. Bámultam a péniszét, ez az igazság. Nagyon gáz szerintetek? Kérjek tőle bocsánatot? Most olyan rosszul érzem magam emiatt. Ő nem szólt semmit, fogta a törülközőt és visszament fürdeni. Ez ma reggel volt.

2014. dec. 28. 14:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%
Mert nem kaptad be a lompost? Mert csak nezted?
2014. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#10

Miért nevetsz?

2014. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#12 talán nem szabad?
2014. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Csak kérdezem,hogy mi olyan vicces....
2014. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem felállt volna a cerkám :p
2014. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ahh, én még akkor zsenge tizenéves éveim elején járó lányka voltam. :D
2014. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
bízz benne h legközelebb is ott alszik, kint hagyja a törölközőt és megint megnézheted.. de akkor menj vele fürödni ;)
2014. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha nagyon piszkál a lelkiismereted, kérj tőle bocsánatot, de tuti, hogy ő nem csinált belőle ekkora problémát. Amúgy 21 vagy, a kérdésedből ítélve, ő idősebb Nálad, tehát felnőtt emberek vagytok. Nem kell ezen ennyit rágódni.
2014. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha nem az angolszász-amerikai mainstream kultúra végzett volna masszív prűdségi aknamunkát az elmúlt 20-25 évben Európának ezen a felén (filmekben sikítva kapja a kezét még a melltartós teste elé is "June", amikor rányit "Frank", plusz ezt villantott iksz, amazt villantott zé a piros szőnyegen, és aztán hatmillió példányt el lehet adni abból a kanmagazinból, amelyben "ledobja a textilt", ahogy azt idehaza írni szokták modorosan), hanem temészetes lenne a meztelenség, mint pl. a skandináv országokban, ahol a kolikban meztelenül mászkálnak egymás előtt a fiatalok, szóval akkor ezt a kérdést fel se tetted volna.


Járj nudista strandokra! Jót tesz az egészséges szemléletnek.

2014. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19 Van némi igazság abban, amit írtál. Ez kissé off, de én mindig biblikusan szemlélem a dolgokat. Igaz az, hogy a bűnbeesés előtt Ádám és Éva meztelenek voltak és nem szégyelték magukat Isten előtt. Azt nehezen tudom elképzelni, hogy a nudista embernek nem fordulnak meg pajzán gondolatok a fejében. SOkan ezért járnak nudista helyekre és amikor áll a cerka ráfogják a napozásra és a fekvésre. Izgalmat keltő meztelen testet látva nincs olyan ember, aki ellene tudna állni a kívánságának. (Csak a Szent Szellem ereje által - de ez már tényleg off)

#? Azt tudnod kell, hogy ezzel a gondolattal fogod élni az életed és titkon mindig vágyni fogsz rá, hogy beteljesedjen az a fiú az életedben legalább egyszer. Az, hogy láttad meztelenül és ő is látta, hogy látod egyfajta kötelék köztetek. Akkor is ha erre egy idő után rálegyint csupán...

2015. jan. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!