Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon szép, okos, kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szép, okos, kedves, vicces lány leszek, akkor a többi csaj nagyon fog utálni?

Figyelt kérdés
Ez persze lehetetlen, de érdekelne.:)

2014. dec. 28. 19:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
sokat ülök a laptop előtt és tanulok ezt felváltva és néha egyszerre.
2014. dec. 28. 19:30
 12/17 anonim ***** válasza:
Én kezdem azt hinni, hogy mindenki utál mindenkit. Valaki úgyis talál valamit, ami miatt beléd köthet. Rám végképp nem lehet azt mondani, hogy feltűnő lennék, kedves és szolid vagyok béna viccekkel, mégis utálnak. Nyugodtan legyél ilyen. Lényeg, hogy jól érezd magad :)
2014. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 ebben van valami. aranyos vagy, én tuti bírnálak.:)
2014. dec. 28. 19:43
 14/17 anonim ***** válasza:
Ó, köszönöm. Egyébként te is szimpatikus vagy. Szóval nézd a pozitív oldalt, egy ember nem utálna :D
2014. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem fognak utalni, max féltékenyek lesznek rád, hogy benned minden meg van.. Ne törődj az utalokkal... Te ilyen vagy:) egy ilyen lány ritka
2014. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én nem mondom, hogy ezek igazak rám, de azt mondják pozitív a kisugárzásom és kész energiabomba vagyok. :D Szeretem is az embereket nagyon, pörgős vagyok, ugyanakkor sosem voltam pasizós. Ennek ellenére a legjobb barátnőmmel azért ért véget a barátságunk, mert Ő irigy volt és féltékeny. Azóta is nagyon szomorú vagyok, ha eszembe jut, hogy hagyta ezeket az érzéseket eluralkodni és erre ráment a barátságunk. Nem mondom, hogy ez általános dolog és mindenkinél így van, de sajnos a csajok többsége ilyen. Nem értem miért, meg hogy mi a jó benne (én sem vagyok egy nagy szépség egyébként), én sosem foglalkozok azzal ha társaságba vagyok, hogy én vagyok e a középpontban, vagy sem, egyszerűen csak beszélgetek, jól érzem magam és figyelek arra, hogy más is jól érezze magát a társaságomba. Ezzel szemben a barátnőmnek rögtön szemet szúrt, hogy "mindenki velem van elfoglalva", amikor Ő is végigbeszélgette az estét.. Na mindegy, bocsi hogy ilyen sokat írtam, csak kicsit kibukott belőlem.

Röviden a válasz: igen, valószínű, hogy nem fognak sokan kedvelni.


22N

2014. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Költőnő? ***** válasza:
Legyél olyan, amilyen neked jó. Kevés ma az önmagával őszinteségben, békében élő ember, de szerencsére van. Ha nehezen is, de megtalálják egymást.
2014. dec. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!