Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire divatos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire divatos az emberek kategorizálása?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok ez ilyen kaliber az olyan kaliber, átlagos, átlag feletti, 7/10, 9/10... agyrém. Komolyan ennyire hülyék lettek az emberek, hogy ilyen állatságokkal foglalkoznak? Titeket nem idegesít ez az 1 dimenziós látásmód?
2014. dec. 28. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
te vagy a dimenzió
2014. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért, alaptalannak tartod a dolgot?
2014. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért mert sok olyat hallok, hogy én 10/5-s vagyok és nincs esélyem 10/9-nél, eleve nem értem miért kell valakinek korlátozni saját magát, mivel megvan az esély arra, hogy legyen egy normális partnere, de mégis ezzel vannak elfoglalva még 20-30 év felettiek is. Én sose foglalkoztam ilyen dolgokkal, de egy pár ismerősöm a fejemre zúdította ezeket a baromságokat. Úgy látom mindenkinek megvan a saját ízlése ezért nem bírom ezeket a kategorizálásokat, semmi értelme beskatulyázni az embereket.
2014. dec. 28. 22:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek abban, hogy hiába érzi magát mondjuk 5-ösnek egy ember, annál próbálkozzon, aki tetszik neki. Viszont azért nem árt reálisan látni a világot: amelyik lány az én szememben 9-es, az valószínű 10-ből 9 pasinak szintén nagyon bejön, tehát válogathat. Mivel pedig nagyobb a konkurencia, kisebb az esély, hogy engem választ, főleg, ha a konkurencia relatív értéke magasabb. Ettől még ugyanúgy megpróbálom, csak nem csodálkozom, ha nem jön össze.
2014. dec. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez is olyan dolog, hogy nem így kéne nézni azt hogy konkurencia van csak lazán ismerkedni. Amíg világ a világ mindig ismerkedtek az emberek, és ez így is lesz. Úgy látom elég sokan megfelelési kényszerbe szenvednek, ami nem kéne, mert annál rosszabb.

Sokáig nem foglalkoztam ezekkel, de amikor az ismerőseim is elkezdték ezeket a pontozósdis meg hasonló dolgokat, már bennem is előjött ez a megfelelési kényszer, hogy jaj bejövök e neki vagy sem, pedig előtte nem volt bennem ez, mondhatni rám ragadt ez a betegség. No meg mi mind emberek vagyunk nem termékek akikre címkéket lehet ráragasztani.

2014. dec. 28. 22:40
 6/11 A kérdező kommentje:
Na meg én sose pontozom a lányokat vagy bejön valaki vagy nem, nincs köztes út. Magamat se pontoztam soha, mert ízlés kérdése kinek leszek szimpi.
2014. dec. 28. 22:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Eleve hülyeség, mert egy darab számmal nem lehet egy embert jellemezni.
2014. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem lehet egy embert jellemezni egy számmal. Viszont vannak jellemzők, amiket általában vonzónak találunk. Aki sok ilyennel bír, az több ember számára lesz vonzó. Így adott embernél nagyobb eséllyel jön be. Nagyjából ezt jelenti szerintem ez a kategorizálás.
2014. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki egyetért velem. Mivel minden ember egyedi, nem lehet így bekategorizálni őket, és koránt sem biztos, hogy egy olyannak, akit 9/10-nek mondanak, csak 9/10 vagy 10/10-es tetszhet.

Van, akinél bepróbálkozik egy olyan, akit az emberek nagy része szépnek tart, és valamiért mégsem működik köztük a kémia, majd később leáll egy kevésbé szép egyénnel. Olyankor a szebb még csak meg sem tudja érteni, hogy miért nem ő kellett - de talán azért, mert sokkal, de sokkal sokszínűbb egy ember, és több dolog dönt, mint a külső.


19/L

2014. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, a külső is olyan dolog, ami vagy bejön valakinek vagy nem ízlés kérdése. Nem jöhetünk be mindenkinek, de az a fontos, hogy annak tetszünk akit az életünkre választunk, ahol kell az hogy külsőleg belsőleg meglegyen az összhang.
2014. dec. 28. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!