Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért látom elérhetetlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom elérhetetlennek azokat a lányokat, akik divatos cuccokban járnak?

Figyelt kérdés
Ha ugyanaz a csaj valami kevésbé trendi ruhát hordana, simán meg merném szólítani, de valamiért a divatosak számomra olyan elérhetetlennek tűnnek.
2014. okt. 14. 19:26
 1/10 anonim válasza:
semmi nem elérhetetlen :) csak próbálni kell
2014. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert másképp viszonyítanál.. Ha trendi cuccokban járkál, márkás ez, márkás az, stb, akkor joggal feltételezed, hogy a pasikban is a "márkásat" keresi, Te pedig átlagosnak tartod magad.. Ezért van az, hogy az "átlagosan" öltöző csajokat jobban meg mered szólítani
2014. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Háááát... Én is ezt gondolom a divatos fiúkról, de tőlük nem is akarnék semmit, mert némelyikük túlzásba viszi. Csak az jön át, hogy nem az én világom, holott én is szeretek öltözni. Na de én lány vagyok. :P
2014. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy pont ők jönnek be a legjobban..
2014. okt. 14. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is márkásak a cuccaim, már ha márkának számít, hogy kerülöm a turkálókat, és H&M-ben meg Pimkie-ben vásárolok. De pasiból nem kell márkás... Persze ha az évek során márkássá válna (ez mondjuk elég ocsmény kifejezés), nem szakítanék vele emiatt. :D
2014. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hülyeség. :)
2014. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a divatos fiúkkal, pedig jól nézek ki... Amikor divatos fiú kezdeményez nálam vagy flörtölni próbál, egyszerűen hagyom inkább, mert nem tudom elhinni, hogy épp én tetszenék neki...

26L

2014. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De amúgy én is divatosan öltözöm az a vicc
2014. okt. 14. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is :)


7. voltam

2014. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
nagy divat, :D 20 ezret elköltenek ruhára anyuéktól és játsszák a menőt.Legtöbb ennyi kb.Inkább égő.
2014. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!