Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több fiúnak is tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több fiúnak is tetszem, mégsincs barátom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Szögezzük le, nem vagyok senkivel bunkó, lekezelő.

(Kivéve persze, ha támadónak, erőszakosnak, tolakodónak érzem a hangnemet felém)

Sokat járok el a barátaimmal, majdnem minden hétvégén. Akkor van, hogy elkezdenek velünk beszélgetni más fiúk is, általában figyelnek rám, kedvesek, meghívnak valamire.

Viszont ilyeneken kívül nagyon nem keresnek, aki igen, az pedig leszögezi, hogy "milyen csodás lány vagyok és érdemelnék valakit", aztán mégsem...

Mi lehet a baj?

17L



2014. dec. 28. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert juan miugel-re vàrsz-.-
2014. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy biztos, ha bejössz valakinek, előbb utóbb rád fog mozdulni. Tedd féltékennyé őt, hátha akkor észbe kap, és lép valamit
2014. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanez a helyzet,mindenkinek tetszem és kedvese velem,de végül inkább összejönnek egy könnyebben kapható lánnyal. 17/L
2014. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 To7ka ***** válasza:

Lehetsz annyira vonzó, hogy egyáltalán nem mernek kezdeményezni. Sok helyen lehet olvasni, hogy a legszebb lányok a legmagányosabbak, én is sokszor észrevettem, hogy inkább az átlagos" lányokkal mernek elképzelni valamit, mert ott látnak esélyt.

Vagy pont az ellenkezője, van valami külső/belső tulajdonságod ami távol tartja az érdeklődőket.(nem sértés, ez lehet egy olyan kisugárzás, hogy azt hiszik barátod van, vagy egy náluk sokkal érettebb gondolkodás amit nem értenek és inkább nem lépnek)

2014. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Mert válogatsz, addig vájkálsz mindenkiben mig nem találsz valami hibát, keresed a kifogásokat
2014. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ó anyám, annak milliónyi oka lehet! Mivel nem ismerünk, nem tudunk segíteni. Inkább te tarts mély önvizsgálatot magaddal, mi lehet a gond. Akarsz-e egyáltalán pasit?
2014. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hogy a:hülye p.csa vagy,b:el vagy szállva magadtól,c:értelmesebb vagy és csak az idiótákat vonzod.
2014. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
biztos töketlenek,és nem mernek kezdeményezni
2014. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Tapasztalat discoban,kocsmában csak 1 éjszakás kalandok vannak . Ha komoly fiúk általában kispadra kerülnek olyan mondattal hogy maradjunk barátok . Szerintem a te környezetedben is van ilyen csak nem veszed észre .

17/F

2014. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert válogatsz.

Az 1-nek van igaza.

2014. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!