Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell azt qrvának tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azt qrvának tartani, akinek nincsenek lány barátai csak fiúk?

Figyelt kérdés

Nem több csak barátság van köztük.

19/n



2014. dec. 28. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
ez azért van, mert a sok féltékeny p*cs nem tud már mit kezdeni magával.... :)
2014. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mért kell bzinak tartani, akinek nincsenek fiú barátai, csak lány?:D
2014. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell , nyugi.
2014. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert ku_rva.
2014. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem tartom b..zinak azt akinek fiú létére lány barátai vannak!De elég undorító amit csinálnak,mondanak rólam.Elmegyünk egy helyre haverokkal,és bámulnak nők és olyan szemekkel,hogy úr isten ezek is meg....Ráadásul vissza is hallok dolgokat.Meg jön egy csaj hozzám,hogy szia te voltál xy-nal és milyen volt a szex vele? stb Haveromról kérdez,aki szinte olyan,mintha a bátyám lenne. én meg azt sem tudom szégyenemben,mit mondjak.Én barátkoznék lányokkal is,de a környezetemben egyik sem akar nagyon barátkozni,max csak a barátaim miatt.
2014. dec. 28. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:

én egy hozzád hasonlót ismerek, és egy büdös kur_va, méghozzá a legrosszabbik fajtából: szűzribi

-téged nem ismerlek nem tudok véleményt mondani...


- van egy csaj unokatesóm - ő is inkább a fiúkkal jön ki jobban, mint a csajokkal, de neki van azért pár igaz bnője..viszont ő is több pasival volt már, mint kellett volna ..vagyis 4 ev korkülönbseg javamra kevesebb lannyal voltam mint ő fiúval

- ha általánosítani akarnék akk azt mondanám, hogy az ilyen csajokat mivel eleve mindig fiúk veszik körül - sokkal könnyebben összeállnak ezzel-azzal, tisztelet a kivételnek

2014. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy vannak ilyenek is.De az én haverjaim közt olyan a kapcsolat,mintha testvérek lennénk.
2014. dec. 28. 23:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy fiú barátom és mi is testvérnek tartottuk egymást,majd volt egy nagyon rossz időszakom.Megcsalt a barátom és ez a fiú vigasztalt,mindig megnevettetett.Aztán pár hét múlva lefeküdtünk és szerelmet vallott,azóta is együtt vagyunk (3 éve).21/l
2014. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Szóval ezzel csak azt akartam mondani,hogy ezek a fiú -lány barátságok nagyon instabil dolgok.Nekem sok fiú barátom volt,de vagy belém szerettek ,vagy fordítva,vagy mindketten egymásba.Szóval az utolsó eseten kívül,mindig tönkrementek ezek a barátságok.Egy idő után általában az egyik fél mindig többet akar,pláne,ha a lány szép,a fiú pedig helyes.

2014. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

na bumm! tökéletes példa...ez mindig így van, kivéve ha közeli rokonok!

-az a csaj is, akit először jellemeztem, mindig csak haverjai voktak, de nem tűnik fel neki, hogy a haverjai haverságból akármikor megdugnák őt...ennyit erről

2014. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!