Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állnak ki a fehér nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állnak ki a fehér nők nagy része a néger pasik mellett, miközben a legtöbbjük is rasszista a fehér férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a fehér és fekete férfiak között megy ez a rasszizmus, versengés de nem kimondottan, viszont sok fehér nő a fekete pasik oldalára áll.
2014. dec. 28. 23:29
 1/6 anonim válasza:
12%
mert nagy a farkuk :))
2014. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Persze míg meg nem ismerik rendesen!

Nekem személy szerint sok fekete ismerősöm volt, van, és tudom milyenek! Amikor rendesen megismeri a fehér nő utt ő is már keményen ellenük lesz!

2014. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a farok téma kamu 1.es akkor már miért nem a lovak????
2014. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ide vezet a democsokrácia meg a nagy liberalizmus.

Mert,jaj szegény fekák,el vannak nyomva a gaz náczi fehér emberek által,aztán meg ha a sok,képmutató,femin rbancnak tágitják az ánuszát akaratuk ellenére,akkor meg megy az ajvék.

F4sz ki van már.

2014. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom tudjátok-e, de lassan mi is mehetünk Afrikába. Már vannak internetes fórumok is, ahol a férfiak azt osztják meg, hogy milyen Afrikában a néger nőket dugni.


[link]


Tudjátok nem egész Fekete-Afrika egy nagy fertő, ebola és AIDS már. Vannak országok, városok, területek, ahol európai szintű a közbiztonság, gazdasági fejlettség, infrastruktúra, angol nyelvtudás, stb.


Aki kalandvágyó, az pont úgy mehet lassan Afrikába hosszabb-rövidebb időkre néger puncikban fürödni fehérként, ahogy a fekák jöttek Európába korábban és most is.

2014. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Mert ti szarok vagytok :)))
2014. dec. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!