Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lenne ciki? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne ciki? Vagy mit csinaljak vele? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Lany vagyok. En meg nem akarok vele lefekudni es ezt o is teljesen megerti. Viszont eljutottunk odaig h letapizzuk egymast. O ott lent is le akar. Viszont nekem ott szoros. Mit tegyek? Borotvaljam le simara? Vagy hagyjam ugy? Vagy mit csinaljak? Nem lenne ciki ha lenyulna oda es nekem ott szoros? ERTELMES,NORMALIS VALASZOKAT AKAROK LEGINKABB LANYOKTOL. koszi
2014. dec. 29. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Borotváld fazonra! A fiúk nem szeretik a dzsungelharcot!
2014. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha neked így tetszik,hagyd így,ha ezért akar dobni megérdemli...
2014. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En a helyedben leborotvalnam, bar ha magyon nem akarod, akkor ne tedd! De elobb-utobb szerintem le kene...
2014. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is leborotválnám, ha nagyon sűrű, vagy legalább rövidebbre nyírnám.
2014. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod,hogy legyen valami,akkor Tarzanékat kiköltözteted. Ha viszont úgy vagy vele,hogy még nem akarsz komolyabbat a pettingnél,akkor hagyd,hiszen,ha Tudod,hogy szőrös nem fogod megengedni,hogy oda nyúljon:DD
2014. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te még fiatal vagy ahhoz, hogy ott tipitapi legyen.
2014. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!