Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cikis dolog volt. Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikis dolog volt. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
egy hete szombaton történt egy nagyon gáz dolog. azt mondtam a fiúnak aki amúgy nagyon bejön "hallom tetszek neked mesélte XY". nagyon beégtem a fiúnál. és ezalatt az egy hét alatt 1szer találkoztunk de rám se nézett,hozzám se szólt,meg se ölelt SEMMI. nem járunk (még) de azért már közel állunk ahhoz. ha oda ülök mellé pl. a padon nem tudom mit mondjak . szerintem nem kéne bocsánatot kérnem .vagy mégis? vagy csak kérdezzem meg hogy mizu és kezdjünk beszélgetni? vagy várjam hogy ő jöjjön oda hozzám? egyáltalán szerintetek hozzám fog szólni vagy ez neki nagyon gáz ? tudom hogy még fiatal vagyok de légyszi a kérdésre válaszoljatok 15/L

2012. okt. 19. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kezdj vele beszélgetni.
2012. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"nem járunk (még)" nem is fogtok ezek után.

Bocsi kislány, de ha ti elvárjátok hogy ne rontsunk ajtóstól a házba, ti se robbantsátok ránk a kecót...

2012. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg rohadt vicces hogy azt mondtad neki, "hallom tesztem neked".


A nagy egoju csajok bejönnek a csavoknak. Legközelebb menj oda hozza es, mintha a legutobbi beszelgetest folytatnad, tedd hozza: "amugy nem is kellett volna meselnie XY-nak, anelkül is teljesen nyilvanvalo".

2012. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok nagy pofájú meg semmi csak elmentünk a barátnőimmel tök elvoltunk és gondoltam felhívom és csak így kicsúszott a számon azonnal kinyomtam hogy na basszus ő hivott visza és elkezdtünk másról beszélni.
2012. okt. 19. 16:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Pedig a nagypofaju lanyokat jobban szeretik a pasik.
2012. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem érdekel a többi pasi :$$
2012. okt. 19. 16:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem azt irtam, hogy a "öbbi pasi", hanem hogy minden pasi. Beleertve a te fiudat is. A lenyeg, hogy ugy tünj hatarozottnak (nagypofajunak), hogy ugy erezze, ö fontos neked.
2012. okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát jó megpróbálom :D bár szerintem ott fogok meghalni előtte vörös fejjel és remegő kézzel xd
2012. okt. 19. 16:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nem megy termeszetesen es/vagy nem fogja rögtön levagni, hogy viccelsz, akkor ne ezzel probalkozz.


Inkabb kerdezz ra egyszer, hogy emlekszik-e amikor azt mondtad hogy tudod hogy bejössz neki. Es hogy nem igy van-e. Ha elismeri, akkor mondd neki, hogy akkor esetleg elhivhatna randizni vagy valami.

2012. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A azt hazudja, hogy nem igy van, akkor pedig azt mondd, hogy "kar, pedig akkor elvihettel volna randizni".
2012. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!