Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem ad enni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem ad enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába szólok a barátomnak, hogy éhes vagyok, amikor ottalszom nála, de már második alkalommal csak annyit mond, hogy "jól van mindjárt eszünk valamit", ad egy marék szaloncukrot es azzal el is van felejtve. :/ Mit csináljak, hogy legalább egy párizsis kenyeret ehessek vagy valami?

2014. dec. 29. 12:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Akkor sem helyes, amit tesz.
2014. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

elköltötték a havi kajapénzt, mit vársz?

10-éig ne menj hozzá, csak ha beéred szaloncukorral.

2014. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? 12-13??? :D
2014. dec. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
14%

és milenne, ha felállnál a kis p*csádról, és magadnak készítenél el valami ennivalót?

Biztos jó csicskáztatni, de ebből elege lesz előbb utóbb, és ki fog dobni.

2014. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
40%

Nem hiszem, hogy 1-2 hetes kapcsolatról lenne szó, ez esetben azokkal kell egyet értenem akik szerint te is eltudod magadnak készíteni az ételt és néha mondjuk nem a barátodra akaszkodva kirángatni, mert te éhes vagy.

Ha annyira nagy lány vagy, hogy ott alszol és szex is van, akkor annyit igazán megtehetsz, hogy egyedül megoldod ezeket a hatalmas problémákat.

2014. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
31%

15össel egyetértek.

Mért nincs igazam? Aki lepontozott, mondja el, hogy ő hogy gondolja, kíváncsi vagyok nagyon,és várom a válaszát.

2014. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Én meg nem tudok főzni, úgyhogy az sem megoldás. Lehet kicsit mrgszorultak anyagilag, de akkor nem tudom miert világít a házban a kismillio karácsonyi égő.. :/
2014. dec. 29. 12:28
 18/35 anonim ***** válasza:
78%
nem mindenki érzi magát otthon, mikor nincs otthon.
2014. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
azért világít, mert nem most azonnal kell kifizetni.
2014. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Mondd neki,hogy csináljunk egy kenyeret és kész.Szerintem nem mered neki mondani ez a gond:)
2014. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!