Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nem ad enni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem ad enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába szólok a barátomnak, hogy éhes vagyok, amikor ottalszom nála, de már második alkalommal csak annyit mond, hogy "jól van mindjárt eszünk valamit", ad egy marék szaloncukrot es azzal el is van felejtve. :/ Mit csináljak, hogy legalább egy párizsis kenyeret ehessek vagy valami?

2014. dec. 29. 12:12
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz főzni, azon könnyedén lehet segíteni: https://www.youtube.com/channel/UCtTgpzYck-RxWF6jfdA4F2g ezek a srácok minden szerencsétlent megtanítanak főzni, az alapoktól kezdve
2014. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy egyél egy párizsis kenyeret, még nem kell tudnod főzni.
2014. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
9%

b+ hát menj ki a konyhába és vajjaz meg egy kenyeret ennyire életképtelen vagy?


Ha nem szolgál ki..

engem is bosszantana de akkor kiverném a hisztit

2014. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
9%

ma 12:31 Pontosan.


Erre meg, hogy nem érzi otthon magát meg mennyünk együtt kenyeret vágni, ez most komoly?


Elképzelem barátja fogja a kenyeret közben a csaj meg késsel levágja a kenyeret. Majd együtt ráteszik a párizsit.


Egyébként én is tapasztaltam ezt csak a páromnak mondjuk tud főzni, és idővel megértette, hogy ez nevetséges, hogy a teafőzés művészetééhez nem kellünk ketten.

2014. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Most még engem olt le, hogy felhozom a témát, és azt mondja kár volt átjönnöm azért, hogy ilyen"piszlicsáré" dolgokon vitatkozzunk. :/ Bocsánatot kértem tőle, de nem érzem jogosnak.
2014. dec. 29. 12:36
 26/35 anonim ***** válasza:
96%
Ne bántsátok már szegény lányt.Én sem nyúlok bele a barátoméknál a hűtőbe(pedig 2 éve vagyunk együtt),szerintem pofátlanság,nem illik más hűtőszekrényébe belenyúlni.
2014. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Most miért kell cseszegetni a kérdezőt?? Én is pofátlanságnak tartom belenyúlni más hűtőjébe, mindegy kicsodám az illető. A palid egy bunkó paraszt ...
2014. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: ne aludj ott nála, ha ő alszik nálad, te se adj neki enni
2014. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Edd meg a barátod.
2014. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
De ne már b*aszod!!! Még te kérsz bocsánatot? Meg vagy húzatva ember? Mi van veled?? Nehogy már te kérj azért bocsánatot mert egy tapló!! A másik meg,miért nem állsz fel,sétálsz ki a szépen kivilágított konyhába,és csinálsz magadnak valami kaját? Kenyér,vaj,parizer azt cs...!
2014. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!