Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 napja szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja szakított velem a barátom, nem tudok enni azóta és minden percben rámjön a sírógörcs, ma sem tudtam iskolába menni pedig elég sok a hiányzásom. El vagyok keseredve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mintha túl lihegnéd egy kicsit, jah bocs nem is egy kicsit...Mit tegyél szedd össze magad.

Bár inkább maradj otthon és bömbölj a párnádba, az év ismétlés jó poen, szerintem te jó leszel benne.

2010. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz. Ez egy lecke, gondolkodj el rajta, miért ...
2010. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szedd már össze magad! nem apád-anyád halt meg, hogy egész nap bőgjél, meg gyászoljál! annyi történt, hogy elhagyott 1 pasi...na bumm...tudod mennyi ilyen lesz még, mire megtalálod az igazit?
2010. márc. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te tényleg nem vagy normális. Igaza van az elsőnek. SZEDD MÁR ÖSSZE MAGAD!!!!! Ez csak egy pasi volt a sok közül. Lesz olyan, hogy te hagyod el, mert már nem szereted. Akkor gondolj vissza milyen hülye is voltál most.
2010. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igy van. Egyszerű: sétálj,találkozz barátnőiddel csinálj magadnak programot de nemkell ezt ennyire túlreagálni hiszen nem a férjed volt nincsenek közös gyerekeitek vagyon stb. Egyszerűen csak vége lett és bár a korod nemtudom de ez a jelenség(nemeszem,bőgök stb) a tizenéveseknél van jelen leggyakrabban. Majd elmulik ne stresszelj annyira ezen.
2010. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ex bnőm is így reagálta le - nem evett 1 hétig - nem ment suliba - teljesen elhagyta magát - na így utólag mégjobban kiábrándultam belőle - 3 hónapig voltam vele 1 hónapig próbáltam megváltoztatni pár dologban - úgymint -Féltékenykedés ... sose adtam rá okot tde ő mégis beszólt vadidegeneknek az utcán - ami már nekem volt kínos.. Nos az ilyen dolgokat én nem toleráltam annak ellenére hogy szerettem - elhagytam teljesen összeomlott - Én úgy gondolom ez egy kicsit túlzás.. igaz hogy szinte 1 barátja sem volt - hogy elhagytam teljesen magára maradt - nem dőlt össze a világ - gondold el mi történt - miért történt - hibásnak érzed e magad - miért hagyott el? valami nemműködött?

Mindenféleképpen jó megoldás az ha összejönnél barátokkal - sétálnál ismerőssel - de ne egyedül - igaz hogy énhagytam el bnőmet anno de nekem is elég rossz volt - és sokat segített hogy voltak barátok akiknek igen sokat köszönhetek. LEgjobbat egy kiadós beszélgetés segíthet a megfelelő személlyel -

Viszont semmiféleképpen nem ajánlanám hogy újrakezd vele mert ha egyszer elhagyott nemkizárt hogy mégegyszer elfog.. És ha most ezt így reagálod le - mi lenne még 1 alkalom után?

22F

2010. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
velem is pont ez volt de szerencsére nyáron... hát én két hétig csináltam ezt aztán elrángattak a barátaim egy hosszú hétvégre és utána már nem akartam bőgni minden percben. szóval barátok.
2010. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 StephanieXx ***** válasza:

Te....hány FÉRFI él a M.o-on csak??? SOK...

Ne bögjél már...ettől a fiúk kiábrándulnak,nagyon szánalmas...

Egyél,és tanulj..Ne kockáztasd a jővődet...

19L

2010. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!