Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mennyire taszít titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire taszít titeket ha egy nőnek bőrhibás az arca?

Figyelt kérdés
Konkrétan hegekre gondolok. Tini koromtól kezdve most, fiatal felnőtt koromig aknés volt az arcom és bár meggyógyultam, heges maradt a bőröm. Igazából a homlokom látszik főként, de ott tényleg eléggé látszik. Pedig alapból szép vagyok/lennék, úgyhogy ez nekem nagyon nagy szerencsétlenség. És emiatt meg önbizalom hiányom van és nem merek ismerkedni, mert félek nagyon taszítom így a fiúkat.

2014. dec. 29. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát erre így látatlanba nem lehet mondani semmit úgy hogy hiteles is legyen. :) Ha gondolod dobj privibe egy képet és elmondom a véleményem. 25/F
2014. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Linkelj hasonló képet, ennyiből nem lehet megállapítani. Mert van az a szint, ami már tényleg sok, de ha ez valójában csak 1-2 nyom, azt szinte észre se venni.
2014. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi még bele fér...

Mondjuk szerencsésnek érezheted magad, hogy szépnek tartod magad. Szerintem egy csomó csaj cserélne veled.

2014. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem gond szeretnek kerni egy kepet mert igy sajnos nem tudom megmondani..

Lehetsz ettol szep de ha megkerhetlek kuldj mar egyet h tudjak velemenyt mondani..


Koszi elore :)

2014. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem van rá való kenőcsöm, már ha érted, hogy mire gondolok.
2014. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Inkább úgy mondom hogy szépnek tartanám magam, ha szép lenne a bőröm. Még gondolkozom egy kozmetikai kezelésen, ami segíthet. Csak arra még gyűjtenem kell. Viszont szeretnék már pasit, mivel eddig nem lehetett a bőröm miatt.

Képet nem fogok küldeni senkinek. Elég ha abba belegondoltok, hogy zavarna-e ha egy csajnak a homlokán nem tökéletesen sima a bőre. Adnál-e rá puszit vagy inkább nem.

2014. dec. 29. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:

"adnál-e rá puszit"

egyelek meg... XD

2014. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jajj hat biztos nem lenne vele gond :)

Van rajta par heg ez nem visszataszito :)

Mondom keppel konnyebb lenne de megertem ha nem kuldesz..megegyszer mondom, ezen ne muljon, tuti szep vagy ezek ellenere is :)

2014. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tökéletesen sima, az nem zavar.
2014. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én biztos adnék rá puszit...
2014. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!