Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen lany taszit titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lany taszit titeket vagy vonz?

Figyelt kérdés

Belso: Neha olyan mintha ket szemelyisege lenne mert egyik pillanatban meg cuki es kislanyos a masikban pedig makacs, nagyszaju. Utalja az igazsagtalansagot, meggondolatlan, sokszor csinal bajt de nem szandekosan, jot akar de nagyon sokszor nem ugy sul el. Nem valami okos, a sportokban sem jo, szereti a kisgyerekeket de fel is toluk mert nem tudja hogyan kene veluk viselkednie. Nagy Harry Potter rajongo, szeret olvasni, imadja a zenet.


Kulso: Eleg alacsony kicsivel tobb mint 150cm, nem tul vekony 50kg. Mell ala ero vilagos barna, voroses haja van es oldal frufruja, barna szeme(szinvaltos mert sokszor ilyen sargas zoldes szinu) elegge feher bore, nincs nagy melle, szereti a kotott pulcsikat, a kedvenc nadragja a fekete farmerja ami mind ket terdenel ki van szakitva. Szereti meg a belebujos pulcsikat, de ruhakat szoknyakat is szeret hordani. Viszont a magassarkukat azok nem szereti.

Mennyire tudnatok egy ilyen lanyt magatok mellett elkepzelni? Kort is letszi.:)


2014. szept. 14. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé szimpatikusnak tűnsz , és eltudnám magam mellé képzelni . 18/F
2014. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég törpére sikerültél.
2014. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
ilyenből nem lehet megmondani,de szerintem túl fiatal.
2014. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen az idealom

16/F

2014. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Abszolút el tudnék képzelni egy ilyen lányt magam mellett, noha a belsővel nem vagy teljesen kibékülve, de hát senki sem lehet tökéletes.

Külsőre viszont nagyjából ideál, bár 5-10 centivel lehetne magasabb.


18/F

2014. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jónak hangzik, egy képet azért dobhatnal priviben.
2014. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Belsődet tekintve engem nem a kislányok vonzanak, hanem a nők. Ráadásul zavarna, ha a barátnőm nem lenne intelligens.

A külsődet nézve is csak egy lázadozó tinit lehet látni, igénytelennek és nevetségesnek tartom, ha egy nő szakadt nadrágot visel...

18/F

2014. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!