Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire taszít egy kis stria?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire taszít egy kis stria?

Figyelt kérdés
A barátommal már tervezzük az első alakalmat,tényleg kész vagyok rá,csak egy gond van.A csípőmön pár csík pirosas stria van.Nem annyira feltűnő ne arra gondoljatok,de engem zavar.Kezelem rendszeresen de nem tűnik el.Ha tényleg szerettek egy lányt,akkor ez zavarna?Esetlek stria ellen valami ötlet?

2014. okt. 22. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem, leszarom. az én csajomnak is van a seggén, combján, csípőjén, de nem érdekel.
2014. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hányinger.
2014. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavarna. Rajtam még férfiként is van, ami azért valljuk be jóval kellemetlenebb.
2014. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is van par ferfikent, pedig soha eletembe kover nem voltam
2014. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Rajtad kívül senkit nem zavar, nyugodj meg.
2014. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem egy pár van. A belső combom, a fenek és acsípőm tele van vele.

Én is rengeteg kencét, módszert kipróbáltam anno tini koromban. Míg egyszer utána olvastam és kiderült, hogy nem vissza csinálható.

Évekig még csak strandon sem voltam emiatt.


Aztán lett barátom. Szinte csak sötétben akartam a szexet, nehogy meglásson. Aztán megjött az önbizalmam és kiderült, hogy nem is érdeklik a striáim. Azóta több pasim is volt már és soha senkit nem zavart.

2014. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. okt. 23. 04:44
 8/10 anonim válasza:
Ha szeret akkor nem fogja zavarni.
2014. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nyáron a strandon nézelődve azt látom, h kb minden 2. sajnak meg van repedezve a bőre....

qrva kevés csaj van, akinek nincs striája se narancsbőre

-szóval ez ilyen, el kell fogadni...akin látni, hogy tesz érte: van egy kis striája - nem biztos hogy tehet róla, de formás az alakja, nem hagyja el magát, ott nem tud érdekelni ez a jelenség

2014. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)nem vagyok elhanyagolt,formás alakom van.Nem vagyok annyira vékony,de karcsú igen.
2014. okt. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!