Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ez nagyon vékony? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


előre is köszi, kicsit fura hogy itt "mutogatom" magam, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre


2014. dec. 29. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

de ezen tudsz változtatni, csak inkább sportolj és hizz, és hagyd abba a kondit vagy az olyasmit.. vagy minimálisan sportolj csak és ha hiztál akkor edz tovább...


én nekem tényleg bejönnek az izmos pasik meg a kockahas, de nem így... és tényleg nem bántani akarlak... de ha ez a test, vagy egy telejsen aránylagban átlagos test, inkább az...


nekem ez olyan mint amikor volt az a 11 éves gyerek, aki kiskora óta edz, és alig picit magas és izmos már... volt a híradóban is, nem tudom láttad-e.. kicsit az jut eszembe.

2014. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
az érdekes :D nem látom értelmét én se feltölteni többször képeket, hogy ha egyszer már kaptam választ a kérdésemre?!
2014. dec. 29. 19:14
 13/16 anonim ***** válasza:
65 % te olyan ertelmetlen baromsagokat hordasz össze hogy szerintem reszeg vagy..
2014. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. dec. 29. 19:15
 15/16 anonim ***** válasza:
Maradj ilyen. Pont jó. :)
2014. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szép a felsőtested! A szád határozottan szexi. Többet is mutathatnál magadból!
2014. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!