Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, teljesen belezúgtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, teljesen belezúgtam?

Figyelt kérdés
Voltam egy dokinál a hét folyamán és azóta minden percben rá gondolok. Nem tudom leirni az érzést de olyan volt a jelenléte , hogy az egész testem-lelkem megnyugodott mellette. És szerintem én is tetszem neki.Mit tegyek?Muszáj valahogy találkoznom vele.

2014. dec. 29. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj el újra hozzá, vagy tudd meg milyen körökben mozog:) biztosan van esély
2014. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azért csak van valami nyoma a nevének, egy recept, vagy egy papírfecni, sőt, még a neten rá is tudsz keresni. Keresd meg egy közösségi oldalon, vagy hívd fel telefonon, vedd fel vele a kapcsolatot, és mondd el neki, hogy szeretnél vele találkozni. Akkor mondd el neki, hogy mi a célod, mit érzel iránta. De ha kiderül, hogy van férje/felesége, akkor fogadd el, és ne rondíts bele a képbe.


Sok sikert!


17/L

2014. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Linó03 ***** válasza:
Javasolt valamit valamilyen problémádra? Menj vissza, még valami aprósággal, és mondd meg, hogy az előző meg jól bevált. Gondolom rövid idő, pörgesd az agyad, hogy rejtve hogyan tehetsz olyan célzást, ami nem az egészséggel kapcsolatos, és amire ő visszakérdezHET, és akkor megbizonyosodhatsz, arról, hogy tényleg érdekled-e.
2014. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy mennyi gusztustalan, gennyes dolgot fogott meg már élete során, és azzal a kézzel akar hozzád nyúlni. Ettől hátha elmúlik.
2014. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:) az a gond, hogy nincs gond :D szoval mar sajnos nem tudok hozzá visszamenni :/ igen már rákerestem eddig nem találom facen csak a google adott ki rola tobb infot.
2014. dec. 29. 21:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Én csak annyit fűznék hozzá, a #3-as válaszhoz, hogy én, mint pasi nem biztos hogy érteném azt az utalást, amire vissza kérdezHET-ek adott esetben. (A pasik általában nem értik az utalásokat, mondom ezt magamból kiindulva...)


Szóval szerintem a direktebb módszer célravezetőbb lehet, ha a Kérdező is bejön neki

2014. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen valami konkrét kellene de nem tudom,hogy közelítsem meg...munkahelyén nyilván nem mert az milyen már de azt sem tudom mikor végezhet :/utána hova megy
2014. dec. 30. 23:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tudod a nevét, akkor esetleg megtalálhatod facebookon és ott ráírsz.
2014. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is megfordult a fejemben csak fogalmam sincs, hogyan kezdhetnek az uzenetbe foleg,hogy ugye magazodtunk es egybol ezzel lerohanni :/
2015. jan. 1. 14:48
 10/12 anonim ***** válasza:
mien orvos?
2015. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!