Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen belezúgtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen belezúgtam egy pasiba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a történet, nem akarok mindent részletesen leírni (ha valakit nagyon nagyon érdekel, annak írok privátba :D). A családunk jóban van egymással, nagyon is.. Eddig kétszer találkoztunk, de nem beszéltünk egymással, csak szemeztünk. Tudom most sokan lehurrognak majd, hogy ne fészbukon pasizzak stb.. ezzel egyetértek.De most nincs elérhetőbb alkalom. A pasi írt nekem fészen, hogy hogy vagyok meg ilyesmik. Válaszoltam, elég röviden. Aztán elkezdett bökdösni. Igen, ez szerintem is szánalmas, de én örültem neki.. Aztán rámírt megint és beszéltünk 4 órát. És először én lájkoltam be a képét, aztán ő is az enyémet. Én nem nagyon merek ráírni, de azért én is szoktam. Ő kb 3 hetente mindig érdeklődik felőlem. Nagyon szívesen találkoznék vele, de nem akarom én elhívni. Igazából nem tudom azt sem, most milyen választ keresek. Csak örülnék ha tanácsokat adnátok, vagy esetleg van valaki aki hasonló cipőben jár mint én? Köszi 18/L (a pasi 21)
2013. jan. 20. 14:17
 1/3 Nueleth ***** válasza:

Szia!


Szerintem egyértelműen tetszel a srácnak:), szóval nyugodtan bepróbálkozhatnál nála...:) Ha más nem, mondjuk nézz ki egy filmet moziban (tudom, első randi moziban fujj, de akkor is:)) és panaszkodj neki kicsit, hogy nincs senki, aki elmenne veled... Nem kell konkrétan elhívnod valahová, csak célozgass rá. Nőből vagy, tudod te ezt.:)

2013. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Edd meg!
2013. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezdeményezz ha meg nem jönn össze mi majd megvígazstalunk de tuti befutó vagy...
2013. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!