Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van ez es mit tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez es mit tehetek elene, hogy ne legyen apam elott erekciom?

Figyelt kérdés
14 eves fiu vagyok.Szegyenlos tipus vagyok es eddig szegyeltem apam elott meztelenul lenni. De meguntam a szegyeloskodest es eldontotem magamban ,hogy nem fogom magam szegyelni tobbet apam elott. Amikor meztelenul vagyok elotte akkor erelciom van.
2014. dec. 30. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
hát durva szerintem egy pszichológus sanszos
2014. dec. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mégis minek kéne előtte meztelenkedni?:D
2014. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat nem tom
2014. dec. 30. 01:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól értem, feláll a farkad ha pucér vagy és ránézel az apádra? Ez elég beteges...
2014. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem atol hanem attol h valaki elott meztelen vagyok
2014. dec. 30. 01:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azert van mert nem szoktam meg ,hogy valaki elott meztelen vagyok?
2014. dec. 30. 01:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg bárki más előtt lennél meztelen, akkor is izgalmi állapotba kerülnél. Tényleg szerencsétlen így a megfogalmazás, könnyen kiforgathatóak a szavaid, de ettől még feleslegesen bunkóznak a többiek.


Apáddal egy fedél alatt élsz, ezért előtte volt eddig csak alkalmad. Ha jól értem, azért akartál próbát tenni, mert eddig mindig külön odafigyeltél és aggódtál, görcsöltél, nehogy meglásson meztelenül, de mivel nem akartál szégyenlősködni, elvégre rokon, ezzel felhagytál.


Pechedre viszont, abból amit leírsz, könnyen izgalomba jössz, a meztelenség tudata pedig erekciót vált ki. Különösebben nem aggódnék a helyedben, mert élete során az emberek túlnyomó többsége csak 2 esetben mutatkozik ruha nélkül mások előtt, mások által is látva. Egyik a partnered/szerelmed, aki előtt ez csak előny lesz, mert a szexuális életnek teljesen természetes velejárója az egészséges erekció. Másik eset, ha orvosi kivizsgáláson leszel, ahol ez már jelenthet gondot, de (viszonylag) könnyen áthidalható, ha előre jelzed, nézze, nem tudom befolyásolni, a meztelenség nálam ilyen önkéntelen reflexet vált ki. Azzal, hogy ezt szavakba öntöd, az izgulásod is csillapodni fog, mert tudod, ha be is következik, te jelezted előre, orvosként pedig találkozott már hasonlóval, nem fog megbotránkozni.


A lényeg, hogy ne görcsölj, mert minél inkább zavarban vagy, annál kellemetlenebbnek fogod megélni a meztelenség tudatát, ez pedig később árthat majd a szexuális életednek. Az erekció csak egy része, ott kell a felszabadult, stresszmentes légkör is.

2015. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!