Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek észrevehette?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek észrevehette?

Figyelt kérdés

Nálam aludt a barátnőm, még nem vagyunk együtt túl régóta. Nem történt köztünk csóknál meg egy kis tapizásnál több sosem.


Viszont tegnap mikor megláttam kevesebb ruhában mint általában, rögtön éreztem hogy gondok lesznek. Mikor ő már aludt, kilopóztam és kivertem.


Mikor visszamentem az ágyba, ébren volt és furán nézett rám, de aztán nem mondott semmit és megint elaludt.


Nagyon ég a pofám, hogy még ennyit se bírtam ki mellette...


Szerintetek észrevehette? És ha igen, most undorodik tőlem? Egyébként én 20 vagyok, ő 17.


2014. dec. 30. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán megkérhetted volna rá hogy ő verje ki. :D
2014. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

XD

Ha ennyire zavar ezt téged akkor beszéld meg vele még is csak férfi vagy neked is vannak szükségleteid!:D

2014. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te nagyon szerencsétlen! Miért nem mondtad neki, hogy mi a gáz? Aztán kivereted vele, vagy, ha nem meri (nem mindenki bátor ám), akkor ketten csináljátok.


Ez így nagyon gáz volt.

2014. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gaz. Miert haragudna ilyen miatt? Ha ebren van, kerdezd meg, h kiveri-e Neked. N
2014. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Mióta vagytok együtt?

2. Hogyhogy együtt vagytok, és nem volt még közöttetek semmi?

3. Miért kellett furán, gúnyosan rád néznie? Mit kellett volna tenned, rámászni?

2014. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, ha a barátnőd látványától áll a bré. Sőt még ott is feküdt melletted. Lehet azért nézett furán, mert ő szerette volna kiverni neked.
2014. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Két hete járunk, és ő még szűz. Nem akartam rámenős lenni...
2014. dec. 30. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, de úgy illett volna, hogy amikor ébren van akkor bepróbálkozol.
2014. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez tök aranyos..:) Miért lenne gáz, teljesen normális dolog, hogy kívánod..szerintem lassan úgy is eljuttok a lényegig..:) Csak várd meg, amíg a csaj is szeretné..:) De szerintem tök jó a hozzáállásod, hogy nem támadtad le egyből..De szerintem beszéld meg vele, lehet már ő is szeretné és várja a dolgot..:)
2014. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!