Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül olyan fiú/fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan fiú/férfi aki nem tud elélvezni ha leszopják, de viszont feláll tőle?

Figyelt kérdés
Nem a lánnyal van a probléma, csak egyszerűen nem menne, nem izgat az fel annyira.
2014. dec. 30. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
baratom:D bar lehet en csinalom rosszul :/
2014. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár összesen csak háromszor volt részem szexuális kalandban tehát hosszú távon lehet hogy sikerülne elélveznem, így viszont szerintem azért nem sikerült mert túl sokat szoktam maszturbálni és valószínűleg túlságosan is azt szoktam meg ahogyan én csinálom magamnak.
2014. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

van sajnos, nagyon lelombozó látni az ilyet, hogy csaj hagyja

lány vagyok, de az életkedvem is elmegy egy ilyen pasitól

2014. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aha kedves #3. Mi van ha azért nem élvez el mert esetleg te nem csinálod számára elég jól.
2014. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én mostani barátom például nem szokott elmenni, akár hogy csinálom neki. Az exemnek nem volt ezzel problémája. Bár lehet hogy a mostani barátomnak nem elég jó, ahogy csinálom, ki tudja.
2015. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!