Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el itthon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el itthon?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt tegnap óta,és ezt úgy ünnepeltük meg hogy lefeküdtünk. Én 15 éves vagyok,ő 16.

A szüleim nagyon megértőek,de átvertem őket többször is..mikor azt mondtam barátnőmhöz megyek,bulizni voltam.Tudom hogy nagyon fognak haragudni,és egy ideig sehova nem mehetek,de mégis hogyan közöljem velük? 2 fiú testvérem van..az egyikőjük 16 éves a másik 17..ők nagyon féltenek és tudom hogy őket fogja a legrosszabbul érinteni mert 2 hete megbeszéltük hogy nem fogok intim kapcsolatot teremteni..Hogyan mondjam el?



2014. dec. 30. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
de most mit akarsz elmondani? h lefeküdtél vele, vagy h barátnő helyett bulizni voltál? am meg minek beszélsz róla, mostantól ne hazudj nekik és kész.
2014. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne kötelező elmondani nekik ? :
2014. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, minek ezt elmondani. ?
2014. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert nem szoktam hazudni:)
2014. dec. 30. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el, nem mindegy hogy hogyan? Úgy is lebasznak/csalódnak. Ilyen egy elcseszett családot.
2014. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De átvertem őket többször is"


Dehogy szoktál hazudni.

2014. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el, ha rákérdeznének akkor megmondanám. Ennyi. Én mikor először együtt voltam a barátommal sem jelentettem be itthon. Magánügyünk. Szerintem sejtették hogy megtörtént valamikor és kész. De ahogy érzed. de most mindkettőt el akarod mondani, az lehet egyszerre sok lesz.
2014. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!