Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ma az utolsó óra testnevelés óra volt, és azt osztálytársaim, az öltözőben, végig bszogattak.

Aztán tesióra után, az öltözőben levetkőztettek, lefogtak, és a felmosó nyelét be akarták dugni, egy kicsit ment neki, aztán abbahagyták, és otthagytak engem mind. :'( Szörnyű 'élmény' volt. Nem merem senkinek sem elmondani.

Mit tegyek?:(


2010. febr. 4. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kamu :) de jó sztori:D
2010. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
most elég sok mindenkinek elmondtad.
2010. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu?!


Amúgy meg itt nem ismer senki, ezért írtam le.

2010. febr. 4. 13:29
 4/21 anonim ***** válasza:

Igyál egy sört, az mindig jól jön.

Na de komolyra fordítva a szót, élvezted?

2010. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Te élveznéd hogy ha megerőszakolnának egy felmosónyéllel?
2010. febr. 4. 13:32
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
én igen XD kamu:D
2010. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
mondd el egy tanárnak akiben megbízol, vagy az iskolaorvosnak/pszichológusnak. ezért ki is vághatják őket! am lány vagy v fiú?
2010. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ha ez igaz amúgy borzasztó lehetett,hova jársz suliba,esetleg tehetnél az igazgatónak jelentést,sajnálom nagyon:(
2010. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ésa többi lány hol volt????az öltözőből?
2010. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még nem próbálták, de így látatlanban nem hiszem, hogy élvezném. És te? Csak azért kérdeztem, mert miért hagyod magad? Ha hagyod magad, előbb-utóbb úgyis eljutnak addig h nem csak kicsit dugják be. Vagy ez a cél?
2010. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!