Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg barátommal szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg barátommal szeretnénk forgatni videóblogot. Mi hátránya lehet ennek magyarországon?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy ugye több meleg pár blogját látni és mi is tervezünk egyet, csak ugye M.o-n annyira nem toleránsak az emberek. Szóval megfordult bennünk, hogy nem kéne. (munkakeresésben pl. megtalálják és azt mondják, oké meleg vagy nem alkalmazunk) vagy ilyesmi miatt

2014. dec. 30. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
A blogolást amblokk baromságnak tartom, lényegében egy nyilvános naplóírás, naplót meg magának ír az ember, nem 10 millió másik embernek.
2014. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem/nekünk is sokat segítettek még anno amikor kűzködtünk ezzel egy-egy tanács vagy csak egy szép pillanat egy meleg pár videóblogjától... Csak ahhoz ugye kellett angol (vagy más nyelv) tudás és mi ezzel szeretnénk "segíteni" a hozzánk hasonló fiataloknak scak kevesebb nyelvtudással
2014. dec. 30. 23:03
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egy nagyon kedves otlet.:D

De persze rengeteg bajotok szarmazhat belole, ha homofobok felismernek titeket az utcan, csunya jelenetkebe lehet reszetek. Nem ismernek hatart, amikor nalam az iskolaba rajottek arra hogy meleg vagyok, nem tudtam aztan az utcan egyedul maszkalni. Sokszor vol olyan hogy megvertek iskola utan, vagy eppen szunetekben.

Szoval kedves otlet ez, de sok baj lenne belole.

2014. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:

Jó gondolat örülnék neki mert szeretem az ilyen videósokat youtubon csak mivel az angolom nagyon gyenge ezért a fele szöveget se értem :DD

A baj az hogy kommentbe mást se lehetne olvasni csak a homofóbok dumáját.. Meg ugye Mo-n veszélyes is lehet a dolog.De a munkahelyen tuti nem találnak rá a vidikre.

Azért majd ha elkezditek mindenképpen értesíts minket :)

2014. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mindenképpen foglak :)
2014. dec. 30. 23:17
 6/19 anonim ***** válasza:
Linket :)
2014. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
írjatok nicknéven, kép nélkül és az égvilágon senki nem fogja tudni, hogy ti írtátok...így aztán semmi bajotok nem lesz belőle
2014. dec. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 ftf1983 ***** válasza:
Az ötlet maga nem rossz, de sajnos túl sok homofób kretén van ebben az országban, akik igazából a saját nyomorukat vetítik ki a melegekre és mindenki másra is. És igen, van benne veszély is...
2014. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek a többiekkel, a blog (kép és igazi név nélkül) teljesen jó ötlet, de a vlogolás már nem biztos. Nem tudjátok befolyásolni, hogy ki nézi meg a tartalmat, és olyan is rálelhet, akinek nem kéne. Például amit írtál: munkahelyen. Lehet, hogy felvesznek valahova dolgozni és nem is rúgnak ki emiatt, ha megtudják, hogy meleg vagy, de hogy gonosz pletykákat fognak terjeszteni a hátad mögött, arra mérget vehetsz. Szerintem nem jó úgy kezdeni egy munkahelyet, hogy ezt már tudják rólad. Inkább kerülj be, dolgozz ott egy darabig, ismerjék meg milyen ember vagy, és ha megkedvelnek, utána esetleg elmondhatod nekik. Jó persze akkor is ki fognak beszélni a hátad mögött, de remélhetőleg nem lesz benne annyi rosszindulat, ha már ismernek és kedvelnek. Ha ismeretlenül már tudják ezt rólad, akkor lehet hogy már rossz véleményük lesz rólad, mielőtt egyáltalán adnának neked egy esélyt, hogy megismerjenek.
2014. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Meleg22 válasza:

Sokan az miatt aggódtok hogy sok a homofób stb, de azért egy ien oldal nem terjed szét egész Magyarországon pillanatok alatt, sőt nem is fog, lehet hogy idővel sokan rálelnek, főleg melegek, és így eljut a hír pl egy melegeket segítő portálhoz, vagy írtok nekik hogy ha megemlítenétek minket, mert mi is próbálunk a többi melegnek segíteni, bizonyára kicsit többen néznék meg az írásaitokat, de ez a szám messze menően nem lesz akkora jó időn belül, vagy nagy eséllyel soha, hogy félnetek kellene attól hogy felismernek az utcán stb, egy városban max 6-10 ember ha nézni fog titeket valaha, és ez azért nagy szám ha egész MO-t nézzük, de messze menően kevés ahhoz hogy túlzottan félnetek kellene az utcán vagy ilyesmi.

Másrészről utcát, ház számot, nevet nem muszáj megadni és nem is kell, elérhetőséget teszel ki, hogy ha valaki akar írhasson nektek, másrészről pedig álneveket beceneveket is alkalmazhattok. :))

2014. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!