Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véget ért párkapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért párkapcsolat után mit tegyek, ha képtelen vagyok érezni?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy több mint fél éve véget ért egy majd 5 éves kapcsolatom,amiben mindent együtt csináltam a lánnyal. Azóta már több nővel is volt dolgom,de csupán testi.... van akivel tartom a kapcsolatot,de jobban barátilag. Sehogy sem tudok szerelmes lenni. Sőt! Ha lehetőség van arra,hogy komolyra forduljon a helyzet,menekülési érzés fog el. Hiányzik a társ,de az elmúlt kapcsolatomban akkora lelki törést szenvedtem,hogy egyszerűen nem megy semmi. Sajnos az a személy megcsalt engem. Szerettem volna családot,de valahogy már azt sem. Mi a megoldás? Vagy már maradok egyedül,míg élek? Ha valaki átélt már ilyet,kérem adjon tanácsot! Köszönöm!
2014. dec. 30. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én négy éve vagyok így. :) Nem érzek semmi többet a nők felé, mint szimpátiát. De már megszoktam.:)
2014. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ó bammeg.... :( én nem csak szimpátiát érzek,hanem meg is bököm őket,de értem mire gondolsz. én is csak a kedvelésig tudok eljutni,de eredetileg én nagyon szerettem volna feleséget,és családot... ebben ez az elkeserítő... :(
2014. dec. 30. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az utat sajnos nekem is végig kellett járnom. Én a kapcsolat után jó ideig nem tudtam kapcsolatot létesíteni, úgy fél évig tartózkodtam is tőle, de az is inkább csak szexre alapozó volt, két év után lett normális kapcsolatom és akkor újra szerelmes is lettem. Szóval nyugi, csak le kell folynia pár liter víznek a Dunán, maximum pár év nem fog semmi gondot okozni az akkor már eléggé múlt! Azt nem mondom, hogy el fogod felejteni, de gond nem lesz! ;)
2014. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a baj hogy 32 éves vagyok.... az idő a nyakamon van.... most kellene kb apukának lennem..... nem 40 évesen... :(
2014. dec. 30. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!