Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadta le a barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadta le a barátnőjét előttem?

Figyelt kérdés

Már több mint egy hónapja fűzögetett egy srác, komolynak tűntek a szándékai. Nagyon jól elvoltunk, míg meg nem beszéltünk egy találkozót. Előző este rám ír, hogy "tegyük fel van valakije".... írtam neki, hogy nem zavart volna, ha már az elején közli, és nem használ ki addig is ezerrel, nem akarja hogy beleszeressek.

Végül is csak belementem a találkozóba, 3 órát vártam rá, sehol semmi, elérni nem lehetett.

Mindez karácsony másnapján. Azóta nem is jelentkezett, és szerintem vígan éli világát, de fogalma sincs hogy ezzel mennyire a földbe taposott... Nem térek magamhoz, itt a szilveszter, buli, de inkább csak a takaró alatt gubbasztanék.

(hozzátenném hogy nem 13 éves, és én sem)


Valaki tud erre értelmes magyarázatot adni?



2014. dec. 31. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezen mit magyarázni! Átvert és ennyi!

Egy igazi gyökér volt! Annak ellenére átvert hogy miután hazudott neked te mégis találkoztál volna vele!

2014. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán mert egy gerinctelen tuskó.Vannak ilyen gyökerek,nem kevesen.
2014. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy már emiatt a görény miatt ne élvezd jól magad újévkor! Tessék elmenni a barátokkal, haverokkal kiszórakozni magad, és magasról tenni erre a netes hülyére!! Amúgy is, élőben sokkal jobb ismerkedni :)
2014. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, tudom :/ De valahol azért remélem, hogy ő is pocsékul érzi magát, vagy majd fogja. Esetleg ő kapja ezt a helyzetet vissza.
2014. dec. 31. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!