Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre kéne induljak?

Figyelt kérdés
Tehát, 19 éves fiú vagyok, barátok, összetartó család nélkül. Már megint egyedül töltöm ezt a remek "ünnepet", ilyenkor azért elgondolkozom, hogy mit kéne tegyek, ha egyszerűen nem érzem magam jól sem a drogos, piálós elmebetegek társaságában, sem a játszunk egész nap nyomorult játékokkal emberek között. Fecebook-om sincs, de minek is, ha úgysem lenne kivel beszélni rajta. Régebben, amikor "nagy volt az arcom", akkor még voltak "haverok", de rájöttem, hogy senki kedvéjért nem fogok "álarcot" hordani, nem tudok olyan lenni. Inkább tanulok néha, bár nem szeretek, de jó lenne valamire vinni. Esetleg bármi ötlet, hasznos tanács?

2014. dec. 31. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok de nekem igy jo
2014. dec. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Probalj baratnot szerezni.

Es igen a tanulas jó, azt ne hagyd abba!

2014. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Barátnőt... azt sem olyan könnyű találni így, hogy nem járok sehova:D
2014. dec. 31. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!