Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi(tőlem 20 évvel idősebb és úgymond ismert ember "sztár")akibe teljesen belezúgtam.Ez már szerintem szerelem.Nem tudok aludni,és mindig a zenekar zenéjét hallgatom,bár nem énekel,hanem gitározik.Magyar,úgyhogy ha idősebb lennék tán'lenne esélyem.Mit csináljak hogy elfelejtsem?S.O.S.

(amugy a Kárpátia ritmusgitárosa Bíró Tamás)


2010. febr. 4. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbben átesnek ezen az időszakon, ilyenkor mindenki azt hiszi, hogy ez szerelem, de nem az, csak rajongás! Erre majd akkor fogsz rájönni, amikor eljön az igaz szerelem, és megismered a különbséget!:)

Nem nagyon tudsz mit kezdeni ezzel, kevesebbet foglalkozz a bandával meg a gitárossal, inkább találkozz a barátaiddal, ismerkedj fiúkkal, előbb-utóbb összejössz egy rendes sráccal és elfelejted a gitárost!:)

2010. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hány éves vagy 14?


Ezt hívják kamaszkori rajongásnak.

Majd kinövöd!


Addig is álmodozz, de azért figyelj a rendes elérhető fiúkra is!


1. ez nem szerelem. ez rajongás

2. zenészbe ne szeress soha bele.

3. felesleges ezen gyötrődni, biztos van párkapcsolata (gondolom 33 év feletti) és nem pedofil (remélem).

2010. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így! :'(
2010. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!