Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy egy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy egy 19 éves nagyon jó csaj egyedülálló?

Figyelt kérdés
Nem csak szeritnem jó,hanem szerintem a férfiak 95%-a szerint,mégsincs barátja már kb. 1,5 éve , és összesen talán 2 barátja ha volt eddig. Fb-on is van egy csomó ismerőse meg csomó lájk a képein,noha tudom,hogy nem ez számít,de akkor is. Részben talán tudom a választ,mert én fiú vagyok, nem tartom magam rossz csávónak, mégis összesen 2 barátnőm volt,és elég válogatós vagyok,de néha meg lemegy az önbizalmam,hogy nincs barátnőm már régóta nekem se,és hiába tudom,hogy lehetne csak válogatok,mégsem vigasztal. De nem rám irányul ez a kérdés,hogy lehet,hogy manapság egy jó csaj egyedül legyen?? Egyébként régen tetszett nekem nagyon ez a lány,de már rég lemondtam róla és nem akarok megint bekavarni magamnak,szóval nem fogok nála kezdeméynezni az tuti,csak egyszerűen kíváncsi vagyok.

2014. dec. 31. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Csak dugni akar/a szőke herceget várja.
2014. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nagyon nagyon nagyon durván igényesek vagytok.
2014. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Nem áll össze akárkivel. Megfelelő párt akar találni. Mondjuk ki tudja, hogy bulikban meg mit művel, tudok olyat, aki pont ilyen amit írsz. Alkalmi kapcsolatai lehet, hogy vannak nem?
2014. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az oké,hogy én fiú létemre egyedül vagyok a nagy igényeimmel,de azért egy lánynak talán könnyebb,hisz megkaphat akárkit akit kinéz kb.
2014. dec. 31. 21:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket 30-as üzletember pasik szoktak dugni. Csak ezt nem rakjak ki facebookcsira.
2014. dec. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén nem tudok, az alakalmi kapcsolatiról,lehet vannak. Párszor már reméltem,hogy találkozok vele discoban pl. és meg tudom nézni,hogy ott hogyan viselkedik,de mindig elkerültük egymást..
2014. dec. 31. 21:44
 7/14 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Szerintem kiéli magát rendesen, csak nem akar megállapodni. Akkor nem tudná játszani az elérhetetlent.
2014. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noren1989 ***** válasza:
43%
Sztem p_csa, és kiélvezi, h körülzsongják amiatt, h egyedülálló... Ne állj be a sorba. Valszeg akkor babapofi, kidobott cöcsök, meg effélék jellemzik, nemde ???
2014. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy szintén nagyon jó csajt aki még 20 évesen is egyedül volt. Elmondása szerint nem volt ráutalva arra hogy elsiesse, és hogy az élet nem lóverseny és ott is csak a lovak futnak. Igaza lehetett, mert bármilyen meglepő, de ma 45 évesen is bombanő. Csak a hírességeket szokták nagy dobra verni ha abban a korban is szépek. De a valóság az, hogy a nem hírességek között sokkal szebbek is akadnak, bármilyen korról legyen is szó.
2014. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

"az oké,hogy én fiú létemre egyedül vagyok a nagy igényeimmel,de azért egy lánynak talán könnyebb,hisz megkaphat akárkit akit kinéz kb."

Nagyon tévedsz. A nők csak azokból tudnak válogatni. Akik megkörnyékezik őket. Minden alaklommal auert mennek elndiscoba hogy valaki felszedje őket. De sokszor egyedül kell hazamenniük.. Ha nem szolitsa meg senki akkor nem tud mit tenni... Egyedul megy haza. Ha nahyon nagyon sok alkalommal egyedul megy haza. Akkor elkezd jeleket adni pár csávónak... De nők nem kezdeményeznek...

2014. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!