Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyedülálló pasik! Mit szólnát...

Egyedülálló pasik! Mit szólnátok, ha odajönne hozzátok egy jó csaj azzal a szöveggel, hogy: szia, van barátnőd?

Figyelt kérdés

Ma a villamoson megláttam egy pasit aki nagyon megtetszett, annyira, hogy elgondolkodtam azon, hogy odamegyek hozzá, és megkérdezem van-e barátnője (elég valószínű egyébként hogy nincs, dagadt volt, és szakállas is, nem egy tipikus jó pasi, de nekem nagyon tetszett :D).

Ha hozzátok így odajönne valaki, mi szólnátok? Örülnétek?

Ha még egyszer látom, meg merjem csinálni? :)


2014. jan. 29. 01:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Hát kicsit fura de hát végülis miért is ne :D

csináld csak

21/F

2014. jan. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%ik nyeregben érezném magam!
2014. jan. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes helyzet lenne. Én szerintem egy "hú, erre most mit kellene mondanom?" vagy valami hasonlóval reagálnék, közben persze mosolyognék. Szóval próbálnám viccesre venni a figurát.
2014. jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%

Még a harmadik vagyok:

velem nem járna jól, mert jelenleg nem szeretnék barátnőt (bár nincs), de havernak simán. Pláne, hogy ilyen bevállalós, valószínűleg az élet más területein is elég komoly elképzelései, egzisztenciája van. Az ilyen ismerősi kör pedig csak jó lehet.

2014. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
67%
Szerintem ezzel vigyázz. Ha azt mondod, h nem valami jó pasi még az is lehet, h azt hiszi majd, h bántani akarod ezzel. Odamehetsz hozzá, de szerintem ne ezzel a kérdéssel indíts.
2014. jan. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha okosan akarod csinálni akkor úgy intézed hogy te szólítod meg, de közben azt hiszi hogy ő a kezdeményező. (pl útbaigazítást kérsz, és végül felajánlja hogy elkísér.
2014. jan. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Marc Bolan ***** válasza:

Hülyeség kérdés,hogy örülnék-e. Nyilván,ha szimpatikus és még tetszik is,akkor igen... Ellenkező esetben simán csak beszélgetnék vele.

Nem veszítesz semmit. Próbáld meg!

2014. jan. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Nekem lenne egy jó napom :)
2014. jan. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg dagadt is vagyok és szakállas is, hurrá, mégis van remény! C:
2014. jan. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha tömött járművön, akkor nagyon kínos lenne és akkor ilyen szenvedő/megvető/wtf? fejjel elnéznék, vagy arrébb mennék. Utálok nyilvános helyen beégni. Ha utcán akkor nem tudnám hova tenni a dolgot és gyanakvó lennék, hogy Kész Átverésben vagyok vagy ilyesmiben, keresném a kamerát. Volt egyszer ilyen már, hogy leszólított lány, nem vágtam, hogy ez mi, nagyon abszurd volt. Szegény lány eléggé hülyén érezhette magát utána.
2014. jan. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!