Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van kiút a barát zónából?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút a barát zónából?

Figyelt kérdés
Az elfelejtett aronsoni kategóriába, a "barát zónába" az a(z általában lúzerebb) hímegyed kerül, akinek mersze ugyan van, hogy megkörnyékezze szíve választottját, ahhoz azonban már nincs, hogy férfiként észrevetesse magát vele. Az ilyen szerencsétlen pára - ha megkedvelteti magát a lánnyal - menthetetlenül a "barát zónába" kerül, ami minden tekintetben hasonlít a pokolra: egyrészt soha nem szűnő gyötrelemmel jár, másrészt pedig képtelenség kikerülni belőle.
2010. febr. 4. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondom én, hogy nyomulni kell a legelején. Nem haverkodni kell, nyomulni, nyomulni, nyomulni.
2010. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Arról gondolom te is tehetsz, hogy barátként kezelnek! Egész máshogy közelít egy srác ha haverkodni akar, meg ha csajozni... Szóval változtass kicsit a stílusodon(bár nem ismerem milyen), flörtölj a lánnyal, stb...
2010. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Persze azért tenni kell, és nem mindig ugyanazt csinálni, hátha más lesz az eredméyne.
2010. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a fiú-lány barátságban, úgyhogy a barát zónát sem tekintem fekete lyuknak ahonnan lehetetlen lenne kikerülni. Ez inkább egyfajta talon ahol azokat az aranyos lúzereket tartják a lányok akik egyszer még jól jöhetnek valamire.
2010. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a barát zónával az a baj, hogy hagyják magukat a fiúk, hogy bekerüljenek. Szerintem még mindig jobb, ha a lányra nyomulsz, és emiatt utál, mintha nem nyomulnál, és barátkoznál vele.
2010. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Faceless Supporter válasza:
Van kiút. Akárki akármit mond, van. Mindenre van megoldás. Példa, a középkorban az ember még csak álmodozott arról, hogy majd repülni fog, ma meg már hétköznapi dolognak számít a repülés... Ha ki akarsz jutni, és nem sajnálsz rá időt, figyelmet, akár pénzt, akkor ki fogsz jutni!!! A barátzónába azok kerülnek, akik hagyják, hogy odakerüljenek, de sosem késő kivergődni onnan. Amúgy meg a "tény", hogy a barátzónából nincs kiút, önmagában véve is hülyeség... Ha ki akarsz jutni, akkor kijutsz.
2015. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!