Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne ráírni exre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ráírni exre?

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány. Látom, hogy kb. non stop online van 2-3 órája, de tudom, hogy ment valami kisebb bulira. El tudom képzelni, hogy üldögél és ne tűnjön túl unottnak, nyomogatja a telóját. Én nem újéveztem sehol, nagyon unatkozok, gondoltam mi lenne ha ráírnék valamit, pl. nem buli a buli? Gáz lenne? Csak egy rövid kapcsolat volt még 4-5 hónapja, a szakítás úgy történt nagyon egyszerűen leírva, hogy én kezdtem el bizonytalankodni, ami miatt ő is, így kb. kiábrándult belőlem. Azóta csak egyszer beszéltünk, mondta, hogy ő benne még meg van a halvány szikra, lát lehetőséget a jövőnkben. Kiszeretném emelni, hogy nem azért akarok írni neki mert próbálkozni szeretnék nála (csinált velem egy ro.hadék dolgot a szakítás után, ami miatt valószínűleg nem jönnék vele többet össze), csak magányos vagyok, és unatkozok, szívesen beszélnék vele, mert hasonló gondolkozásúak vagyunk nagyon, jókat tudunk dumálni.
2015. jan. 1. 03:15
 1/6 anonim ***** válasza:
írj rá. mi baj lehet belőle?:)
2015. jan. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ebből az indíttatásból gáz,igen.

miért húznád le őt a saját mélyen lévő szintedre?

akkor írj rá ha benne vagy egy másnapos laza dugásban és az üzeneted flört jellegű vicces és érdekes,nem valami depis lelki fröccs baromság.

2015. jan. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én biztos nem írnék exnek 24L
2015. jan. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

R..ék dolgot csinált veled, és azon gondolkozol, írj-e neki?? NE unatkozz már ennyire!!!

Méltóságod őrizd meg,és ex-re nem írogatunk!

2015. jan. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
60%
Csocsesztok.Valami jó boltot tudtok mondani,ahol lehet venni nagyon fasza bőrdzsekit?
2015. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noren1989 ***** válasza:
Igen, az.
2015. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!