Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nincs parjuk, azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nincs parjuk, azoknak nem unalmas mashova elmenni igy?

Figyelt kérdés
Akarmerre megy az ember, mindenki a parjaval van, buliban, miegymas. Nincs kivel elmenni kavezni, pizzazni, partyzni... Haveroknak mindnek van baratnoje...
2015. jan. 1. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
és haverokkal miért nem tudsz elmenni?
2015. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annál nincs sz...bb érzés. De ha nem mész sehova, akkor nem is lesz barátnőd.
2015. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,egyáltalán nem az :) Sőt ... sokkal jobban élvezem az ilyen beülős helyeken a barátnőim társaságát,mint egy pasiét :)
2015. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy unalmas. A haverom előtt finghatok, beszélhetek csúnyán, cigizhetek, bámulhatok jó csajokat, dumálhatunk perverz baromságokról. Egy barátnő mellett ez esélytelen lenne.
2015. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De az,ezért nem megyek sehova szinte... meg nem is nagyon van kivel elmennem.
2015. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
istenem.. ez olyan hülyeség. nekem most van párom, de nem együtt töltöttük a szilvesztert, és ahol én voltam, ott is volt több pár, de normális párok nem nonstop egymásba vannak bújva, attól még ugyanúgy tudtam velük külön-külön is vagy együtt is beszélgetni.
2015. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De. Nekem eleg rossz. Mindig latni kell ahogy mas milyen boldog a szerelmevel. Tegnap is a bulin hanyan ott csokoloztak...es meg a szuleimet is nezni kell...:/ Persze orulok nekik, csak rossz hogy nekem meg nincs pasim:c
2015. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem járok sehova. Nincs kivel menni.
2015. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!