Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg meg lehet állapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meg lehet állapítani egy nézésből vagy szemezésből, hogy tetszünk e másiknak vagy nem?

Figyelt kérdés
Ez valakinek már bejött? Hogyan lehetséges?

2015. jan. 1. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon nem.


Legfeljebb következtethetsz de akkor is 50-50%

2015. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mióta lett ilyen általánosan használt kifejezés a "nézés"? TEKINTET-nek hívják!!


Egyébként igen, meg lehet állapítani. Hosszú szemkontaktus mosolygással, vagy többször találkozik két ember tekintete és az egyik vagy mindkettő rögtön elkapja a szemét, de pár másodperc múlva ugyanúgy megismétlődik.

2015. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
fejlett érzelmi intelligenciával lehetséges.
2015. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk az egyik fél nem kapja el a tekintetét? Vagy nincs mosolygás?
2015. jan. 1. 15:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Rögtön észrelehet venni. És az hogy tetszel neki, az 100% osan megállapítható ebből. Az már, hogy te nem jösz össze vele, vagy nem úgy történnek a dolgok, ahogy te akarod, teljesen mástól függ. Nekem is sok lány tetszik akikkel szemezni is szoktam, de összejönni mégse jönnék össze vele. Tetszeni biztos tetszel neki.
2015. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Belemagyarázni lehet, de az sosem biztos.
2015. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha értesz a pszichológiához, és a test-/jelbeszédhez, akkor utcán is simán leolvasható egy lány nézéséből, hogy valamilyen szinten bejössz-e neki, vagy nem.


Nem először csináltam már meg azt, hogy láttam, hogy tetszek a lánynak, megállítottam, elkértem a mobilját, hogy fel kéne hívnom valakit, beleírtam a telefonjába a számomat, megcsörgettem vele magamat, később meg felhívtam.

2015. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És hogy lehet ezt leolvasni? Vagy meglátni? Tudom, ezt nekem kell éreznem meg minden, csak hátha valaki le tudná írni.
2015. jan. 1. 15:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne.
2015. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szemkontaktus felvétele, kedves mosoly. Ha nincs mosoly, az csak annyit jelent, hogy állom a tekinteted, de nem vagy nekem érdekes.

De sokszor kedves mosolyoknak se kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani, sok helyen az üzleti udvariasságnak része.

Utcán ha jól öltözötten megnézek egy csinos nőt, jellemzően és is visszakapom, de ez is csak annyit jelent, hogy mikor nő önbizalomdoppingot kap attól, hogy utcán jó kiállású férfiak közül is sokan megnézik, akkor jókedvében nekik ő is kioszt pár kedves mosolyt.

2015. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!