Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? A barátnőm csókolózott azzal a férfival, akit szeretek.

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel eddig párszor összegabalyodtunk, és eleinte úgy tűnt komolyra fordul a dolog, és én beleéltem magam, belezúgtam... Utána szépen lekoptatott, amikor észrevette rajtam, hogy valamit érzek iránta, azt mondta, ő nem akar kapcsolatot, vegyük lazára, de látja rajtam hogy nem fog menni. Megértettem, de kiborultam (nem előtte, csak barátnőmnek), mert ugye beleszerettem, ezzel nem tudtam mit kezdeni.Ez kb egy hete volt.

A barátnőmmel osztottam meg mindent, pontosan tudta, mennyire ki vagyok bukva a dolog miatt.

Erre a tegnap esti buliban, ahol mindhárman részt vettünk, láttam, hogy elvannak, de gondoltam naivan, csak barátok.

Ma felhív a barátnőm, haragszok-e rá, mert tegnap csókolóztak. Hirtelen nem is tudtam mit szólni, kérdeztem volt-e több is, és tétovázott mit mondjon, és végül azt mondta nem, mert tudja h mit érzek, de alig bírt ellenállni... Nem is tudom.. Utána meg mesélt az estéről, mintha mi sem történt volna, nem láttam rajta a megbánás jelét.

Nagyon kiakadtam, hogy hogy bírta ezt velem megtenni a barátnőm. A férfi nem zavar hogy mással van, vagyis zavar persze, de gondoltam hogy nem fog szűzi életet élni utánam. Tudom, nem voltunk együtt, de pontosan tudta a barátnőm, mit érzek.

A kérdés az, felfújom a dolgot, vagy ez tényleg aljas és undorító dolog volt a barátnőm részéről?



2015. jan. 1. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tekinteném többet barátnőmnek.

Ilyen barát mellett nem kell ellenség.

2015. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl..az ilyen "barátnőnek" kitépném az összes szál haját egyesével...undorító.
2015. jan. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Gondolom, hogy most mit érezhetsz és meg is értelek.

Mi barátnőmmel megfogadtuk, hogy ha neki tetszik valaki akkor én hagyom és ez fordítva is..

ha mindkettőnknek tetszik az a személy akkor hagyjuk a pics.ba mert valamelyikőnknek rossz lenne és a barátságunk többet ér mint egy fiú.

Szerintem beszéld meg vele ezt az egészet, hogy mit gondolsz. :/

2015. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, nem reagálod túl.Három hónapja az egyik haverommal buliztunk.Neki tetszett egy csaj, csak közbe az volt a probléma hogy engem kapott le.El is húztam számat.Mert nagyon jó haverom, nem baknék ki vele.


Ja amúgy tudnál erre válaszolni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2015. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen, pont ma egy barátom ugyanezt mondta amikor meséltem neki, hogy ilyen barát mellett nem kell ellenség. Örülök, hogy akik eddig válaszoltak, egyetértenek velem. Azért kételkedtem, mert a barátnőmön nem láttam hogy megbánta volna, bár csak telefonon beszéltünk, de azért azt érzi az ember.

Még azt is részletesen kikérdezte, hogy mit beszéltem vele (a ffivel) este.. Lehet hogy nem csak 1 éjszakára szóló dolog lesz ez (?).

Nem tudom, hogy alakul, de hanyagolom a társaságát az biztos.

Kedves utolsó válaszoló, válaszoltam a kérdésedre, én voltam az az értetlen :D Ha visszaírsz akkor majd agyalok és írok :) Nem ígérem hogy aznap még, de majd figyelek :)

2015. jan. 1. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!