Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha lehet belezúg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha lehet belezúgtam egy 28 éves férfibe? 14/l

Figyelt kérdés

Nem hiszem,hogy szerelmes lennék. Csak.....nem tudom mit érzek.

Augusztusban ismertem meg. Azota talalkoztunk parszor. Vele volt az elso csókom. Meg még történt pár dolog. Ő mondta,hogy.ennel több nem lehet köztünk. Csak en nagyon megkedveltem (szerettem nem tudom) Amugy messze lakik tolem,de meg fogunk talalkozni. Mar sirtan is,hogy nem tudok vele lenni :(

Szoval hogyan tudnek mashogy nezni ra?


2015. jan. 1. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
én is 28 vagyok legyél velem nekem kellenél komolyabban is :D
2015. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mik tortentek?vagy mi?

Elkene felejtened,nem a tarsasagat keresni.

Ha segithetek,vagy beszelgetni lenne kedved errol irhatsz.

15L

2015. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Hat,szemuvegbe nem latja a szemed,vagy kandzsits be es akkor maris mashogy nezel ra.
2015. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
14 évesen 28 évessel csókolóztál? Én meg itt parázok mert 15 évesen belezúgtam egy 11 évesbe... -.-' huhh
2015. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
hát nem tudom, de aki 28 évesen 14 éves kislányokat csókolgat az az én terminológiám szerint nem éppen normális és akkor nagyon jóindulatúan fogalmaztam.
2015. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
k.Pisti en ugyanezt akartam mondani:-))))
2015. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát igen ez elég ijesztő így. Ugye tudod hogy amúgy ez törvényellenes? Akár le is csukhatják..
2015. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk én beszélek a 10 évvel idősebb párommal na mindegy :D Bár a mi helyzetünk kicsit más volt.
2015. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

törvényellenes a f. szt:D a lány épp 14 szóval nem korhatáron aluli...

egyszerű: keress másik fiút.

2015. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Jelentsd fel.
2015. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!