Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lettem ilyen? Belezúgtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem ilyen? Belezúgtam egy lányba de elutasított (már lassan 2 éve) és azóta csak megdugom a lányokat (nyilván beszélgetek is velük stb. ) semmi érzelem.

Figyelt kérdés
bármikor belemennék azzal a régi lánnyal egy kapcsolatba
2014. okt. 30. 21:28
1 2
 1/12 Bino ***** válasza:

Szerintem belekényszeríted Magad ebbe, hogy Neked sosem lesz senki olyan jó, mint az a lány volt.. És ez így hat ki az életedre, hogy már nem foglalkozol mással, mert azt gondolod nincs értelme.

Ez butaság.. próbáld meg elfelejteni, gondolj bele mennyit veszített, hogy eldobott Téged. És keress, ne csak kihasználj.

2014. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért lettél ilyen, mert gyáva vagy a lány elé állni és bevallani azt amit érzel iránta.
2014. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2# Tudja ;) :S
2014. okt. 30. 21:35
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
3 Aha, ha meg azt hitte, hogy csak szórakozol vele, hogy ki tudd nevetni-akkor meg magadra vess!
2014. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4# Tessék?
2014. okt. 30. 21:37
 6/12 anonim ***** válasza:
szuperül megválaszoltad a kérdésed a kérdésetben :D profi
2014. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert mi a válasz?
2014. okt. 30. 21:41
 8/12 anonim ***** válasza:

5 volt egy pasi a Hoxán Démon volt a regneve. Képzeld rátalált egy nőre, akivel iszonyatosan jókat tudott csevegni, hülyülni, nevetni. Aztán elcseszte meg becsapta a nőt, meg felült egy másik ribinek, aki átcseszte a fejét-pedig a másik nő valóban érzett.


Azóta se volt bátorsága Démonnak bocsánatot kérnie attól a nőtől aki érzett iránta:)

2014. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Meg Melindának hitték a többiek, pedig pasi volt:D Képzeld egész napokat és éjszakákat végig tudtak csevegni, meg hülyéskedni:)


Szép "mese" nem igaz?

Az a baj, hogy az emberek a szép "meséket" elrontják, mert hagyják magukat, holmi ribik által befolyásolni, akik pont a fonákját susogják, mint ami a valóság. De csak azért, hogy az a kéát ember minnél távolabb kerüljön egymástól önző érdekből.

2014. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*volt egy pasi a Hoxán Démon volt a regneve még pár éve
2014. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!