Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki vagy csak barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy osztályba,járok! Egypárszor beszélgetunk már fészen is de olyanokat írt hogy szebb vagyok a barátnőmtöl majd vissza írtam neki hogy köszönöm erre rögtön rá reagált egy olyant,hogy nekem nem joszbe de valaki másnak biztos tele röhögö smalyval!Múltkor küldöt magárol egy képet amin unoka testvérével van de nem írt semmi olyant hogy bocsi ezt nem neked akartam küldeni vagy valamit és akor most tetszek neki vagy csak barátok vagyunk?

Kérlek segítsetek a barátnőim szerint csak túl reagálom ezt és felesleges várni rá.

Köszönöm a válaszokat.

(helyes írás miatt bocsi!)



#Miért írt ilyent?
2015. jan. 1. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
meg akart d*gni de aztán rájött h milyen lett vna ha netán "azután" összevesztek és egymás fejét kellene bámulni napi 7-8 órában
2015. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
felejtsd el is ezt a gyereket, felesleges miatta idegeskedned :) inkább mutasd meg neki hogy tényleg szép vagy és csinos de mindezek mellett magabiztos, határozott nő :) és hátha a fejéhez kap
2015. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!