Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít nektek, hogy a párotok mit eszik?

Figyelt kérdés
Beleszóltok, ha összevissza eszik mindenféle egészségtelen ételt ?
2015. jan. 1. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem számít.
2015. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

számít, én is próbálok egészségen étkezni, ő is figyeljen legalább minimálisan.


25/F

2015. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha már egészségtelen szinten, akkor igen.

Egyébként meg egy másnapos meki kettesben elég romantikus:)

2015. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha engem eszik már zavar
2015. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem különösebben nem zavar, de ha elmegyünk ketten pl. enni valahova, akkor a meki meg a burgerking kilőve, nem preferálom a műkajákat..
2015. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem hízik mint egy malac, vagy nem brutális egészségtelen a táplálkozása, akkor nem számít.

Ha nagyon sok egészségtelen dolgot eszik, akkor megpróbálnék hatni rá, hogy változtasson kicsit az étkezési szokásain.

2015. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem szamit, ha en normalisan eszem akkor ezt o is megteheti.
2015. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha feleslegesen költ mindenféle drága, hulladék kajákra, vagy olyanokat eszik, amitől látványosan hízik, akkor zavarna.

De nekem az számít inkább, hogy ne cigizzen, mert a bagósok bűzlenek.

2015. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elnézést az OFF-ért :-/


Mit gondoltok rólam?

Én sajnos elég válogatós vagyok az ételek terén nem eszek se sertés, se marha/borjú, kecske, birka húst, vadassal nem próbálkoztam még, nagyrészt szárnyasokat és halat vagy más tengeri érteleket fogyasztók. Eddig még egyetlen olyan hölggyel se találkoztam, aki ilyen felfogású volt (vegetáriánus csajok meg engem nem érdekelnek). Szerintetek mennyi az esély, hogy összefutok egy olyan hölggyel akinek hasonló az ízlése? Egyáltalán merre érdemes keresgélni ilyen csajokat az országban? :-/

2015. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, ne hízzon el, de ezt már rábízom, hogyan csinálja.
2015. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!