Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval...a tipikus kamaszkori rajongásról van szó...

Van egy pasi,szinte az apám lehetne...Elég durva.Egy magyar együttes basszusgitárosa.Az együttest régóta imádom,nagyon szeretem a zenéjüket,az koncertjeiket(bár még nem sok koncertjükön voltam)...karácsonyra egy DVD-t kaptam.Az együttes koncert DVD-je és egy kis beszélgetés a tagokkal.Na azóta megváltoztam...Többször álmodom ezzel a pasival,és a telómon is van róla kép...Tudom,betegnek tűnök,de nem tehetek róla.Mindennap meghallgatom a kedvenc számaimat az együttestől,ilyenkor eszembe jut a pasi.

Eleinte tök jó volt,hogy hűű velük álmodtam stb. de mostmár elég rossz...mert tudom,hogy ez hülyeség.

Nem vagyok szerelmes belé,mert nem is ismerem,csak szimplán rajongok érte...

De azért szerintem orvosi segítségre nem szorulok:D

Mit tegyek?El fog ez múlni magától??

15/L


2010. febr. 4. 17:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen,biztos,hogy nehéz lesz.Ez a kedvnc zenekrom,mert ha az ő zenéjüket hallgatom az teljesen kikapcsol,nem foglalkozok mással.Sokszor van rosszkedvem a szüleim miatt,mert rengetegszer,szinte naponta veszekszünk és ilyenkor mindig a zenéhez menekülök.

Egyébként a Hooligans-ről van szó.Nagyon szeretem a zenéjüket,nem érdekel ki mit mond.


Az utolsó előtti válaszolónak:

Sok sikert kívánok Neked.A 7év még nem olyan sok,abból akár lehetne is valami.Most így itthon ülve és belegondolva azt hiszem képtelen lennék lefeküdni Vele,de abban a helyzetben biztos megfordulna a fejemben,hogy igent mondok...És Te kiért rajongsz?:)

2010. febr. 4. 19:08
 12/13 anonim ***** válasza:

Én Tony Forestával vagyok hasonló helyzetben.:) Bár nem mondhatnám plátói szerelemnek, inkább a zenéjüket szeretem, sokkal lényegesebbnek tartom, mint azt, hogy hogy néz ki az énekes. De nagyon jó pasi, az tény. :)

[link]

2010. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Anno. mikor 9 éves voltam, sokat lógtam unokabátyámmal (akkor 15), aki 'rászoktatott' pár együttesre (pl.: Led Zeppelin, Mötley Crue, Guns 'n' Roses, Rolling Stones, stb...), akkoriban csak a jó zene miatt hallgattam, majd 15 éves korom környékére már nem csak a zenéjük miatt halgattam az egyes bandákat;D. Én Keith Richards-ért(->Rolling Stones)rajongtam, és a mai napig rajongok Izzy Stradlinért(Guns'N'Roses,ritmusgitár-zeneszerzés, a kezdetektől '91ig volt a bandában...mondom hogy rajongok érte;D). Igaz, már nem olyan 'szenvedélyesen' mint 15 évesen, mert egy idő után lenyugszik az ember lánya:). És ne hagyd abba a zenehallgatást (én megcsináltam, és 1 évig(!!!) szenvedtem, mire elért a tudatomig, hogy ezzel csak kínzom magamat, és minél jobban tiltom magamtól a zenét, annál jobban szeretném hallgatni- keserves egy év volt, és enyhe depresszióba estem, utána orvos javasolta, hogy hallgassam újra a zenét ((nekem ennyire sokat számított a zene, persze ez mindenkinél más)) úgyhogy ne szúrj ki magaddal!!!)!


Ui.: Akkor a telefonom a háttérképe pl. a fentiekben említett Izzy Stradlin volt...

2010. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!