Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta (ekkora) hátrány, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta (ekkora) hátrány, ha egy lány fiús? Miért?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdésnél elégge megdöbbentem azon, hogy az összes válaszoló szerint negatív dolog.
2015. jan. 1. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem negatív, van akinek bejönnek a "fiús lányok",
2015. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiús (nem akkora a mellé,nincs rajta 2 kiló smink meg nem rakja ki a melleit)ez nem hátrány szerintem.Ha kannosnak gondolod a fiúsát akkor igazából az se hátrány szerintem.
2015. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az, amíg normális mértékű. Nekem általában tetszenek az ilyen nők.
2015. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem az.
2015. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát az attól függ hogy az.


mert nem igazán nőies ha beül a fotelba, issza a Kőbányaikat, fingadozik a híradó alatt és hihetetlen tahó.

2015. jan. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Az az én kérdésem lehetett, ha jól sejtem :D

És én sem értettem a negatív hozzáállást, de lehet, hogy csak azért, mert most egy fiús lányba vagyok fülig szerelmes? Amúgy pedig az is könnyen elképzelhető, hogy másként értelmezzük a "fiús" kifejezést. Van egy határ, amin túl már én is elájulnék az illetőtől.

2015. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 To7ka ***** válasza:
Az előző kérdésben ott volt a kedves és aranyos is, a nőies mellett, hogy megfelel-e ezek ellentéte. Az meg már kicsit sok..:) Lehet egy lány fiús: Nem sminkeli magát, rövidebb haja van, nem dobja ki a cicijeit, átlagosan öltözik, fiús sportokat szereti, és még sok átlagos dolog. De ha valaki számára a fiús azt jelenti, hogy bunkó, gusztustalan, trágár, stb.. az már határozottan visszataszító lesz egy lányban..:)
2015. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Akkor többen kérdeztük ugyanazt egy időben ^^

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2015. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert nem csak a sunájáért,melleiért stb. szeretjük a nőket. Ne legyen fiús, ahogy egy férfi se legyen lányos.
2015. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy pl. ha csak fiús hobbijai vannak, de mellette lányos személyisége, kinézete az nem gond.


Ami nálam gond, ha fiúsan öltözködik és/vagy viselkedik, nem jönnék össze sosem ilyen nővel.

2015. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!