Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a talira vagy se? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a talira vagy se? L

Figyelt kérdés

Van egy fiú, neten ismertem meg 2 hete. Minden nap beszeltunk, hajnali 1-2ig is akár, nagyon jól kijöttünk. Sajnos ő messze, 3 órára lakik tőlem.


Ma jön a városomba egy haverjahoz, de elotte megbeszéltük h talalkozunk. De csak ugy érintőlegesen érintettünk a témát, tehat hogy hol, hany órakor. Aztan utana másról kezdtunk beszelni, nem jott szoba többe a találkozó. Este szokásumkhoz híven vártam h feljöjjön az éjszakai beszélgetéshez, de nem jott. Sőt, még azota se írt, 14 órája volt aktív Facebookon. Semmi részletet nem beszeltunk meg, hogy a tsli helyszínen belul hol talalkozzunk, ugye tegnap tenyleg csak érintőlegesen érintettünk ezt a témát. Kiszámoltam, hogyha 3 órás a vonatút, akkor el kellett volna már indulnia, tehat nem is fog feljönni már, hogy jelezzen.. Azt se tudom, hogy most lesz tali vagy se? Nem akarok az a lany lenni, aki ugy ugrál, ahogy a pasi szeretne, ezert nem én szeretnem megkeresni h most mi van? Várok h jelentkezzen. Ti elmennetek? Feleslegesen nem akarok igy kicsit betegen a hidegbe elmenni tök messzire..


2015. jan. 2. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Babám, messziről jött ember azt mond amit akar!

Ne éld bele magad semmibe...

Ha számítanál valamit ennek a fiúnak akkor már réges régen jelentkezett volna!

Majd figyeld csak meg, milyen kifogás hegyek lesznek miért nem írt neked, ha esetleg a jövőben erre még sor kerül.

Bár kétlem, hogy így lenne.

2015. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én is így erzem.


Lehet, régi módi vagyok, de elvárom minimális mértékben h a fiú odategye magat es bizonyítson, hogy megbizható...


Na mindegy, elmegyek, ha nem jön el, max röhög rajtam h mekkora hülyét csinalt belolem...

2015. jan. 2. 13:20
 13/13 Noren1989 ***** válasza:
#5-öst támogatnám, sms az még nem zaklatás, meg semmi extrát nem fejez ki.
2015. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!