Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csinálja a csaj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálja a csaj, hogy mindenki belészeret idővel?

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról lenne szó, aki eddig mindenkinek megtetszett, aki szóbaállt vele. Most vagyunk végzősök, de emlékszem, már kilencedikben is kinézett magának egy srácot, aki tetszett neki, és lám, két héttel később már ő kellett a srácnak. Az osztályunkban négy fiú van összesen, abból kettőnek tetszett/most is tetszik, egy meg szerelmet vallott neki, a csaj visszautasította, de még egy évvel később is szerelmesen nézett rá, minden egyes buliban ignorált minden lányt, és az után futott, aki elutasította. Most meg egy fiú, akinek az elején nem volt soha szimpatikus, sőt, csúnyának nevezte a csajt, a szilveszteri bulin úgy ment utána, mint valami pincsikutya. Sose áll meg annál, hogy valakivel "kavar" egy buliban, mert utána őt mindig keresik.

Az arca egyébként egész szép, a teste sem rossz, de ennyire nem kiemelkedő.

Valaki azt mondta, hogy tetszik neki a titokzatossága és a stílusa, valakinek meg a gondolkodása... De hát annyi jó stílusú és különleges gondolkodású lány van köztünk, az osztályban is, és mégis ő... Miért?

Félreértés ne essék, ezt nem negatív hangvételben mondom, mert nagyon szeretem, jófej csaj és megértő, csak egyszerűen nem értem. Szerintetek? Ti imertek ilyeT? Miért van ez?


2015. jan. 2. 14:57
 1/4 PearlDiver ***** válasza:

Te a negyedik fiú vagy, vagy egy lány osztálytárs aki szeretné ha szintén futnának utána a srácok? :)

Vannak lányok akiknek a kisugárzása annyira megfog hogy muszáj belezúgni. A legtöbb fiúnál ez lezajlik pár hét/hónap alatt, de persze vannak akikbenmélyebb nyomot hagy.

Van kép erről a lányról? Érdekel, hogy néz ki ezek után :)

2015. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, osztálytársa. :D
2015. jan. 2. 15:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Van róla kép, de nem teszem fel ide. Én sem örülnék, ha feltennék az én képemet.
2015. jan. 2. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg olyan a kisugarzasa, a szemelyisege. Kedves, bajos, ertelmes. Meg lehet, hogy onmagat adja es nincs tele komplexusokkal, joban van onmagaval. Ez eleg vonzo tud lenni egy ferfi szamara.


Sokszor nem az a legfontosabb, hogy kulsore mennyire tokeletes az illeto, hanem sokkal inkabb az osszhatas szamit.

2015. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!